PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dobry warsztat w Bydgoszczy?



g37x
3rd-June-2018, 10:29
Witam, będę wdzięczny za polecenie kogoś kumatego z Bydgoszczy , z góry dziękuję

grabba
4th-June-2018, 01:12
A co chcesz robić? Mechanikę oraz remonty silnika ogarnia warsztat na Strzeleckiej 73 - yakuza.com.pl.

Ja u nich serwisuję na bieżąco swoje M37 i EX37 ... Płyny, filtry, klocki, tarcze kupuję sam. Płyny od kolegi czarnepaliwo.

g37x
4th-June-2018, 07:44
Mam kilka błędów tj. P0300, P0011. Czytałem, żeby w tej sytuacji zacząć od wymiany oleju bo zwyczajnie fazator może działać nieprawidłowo. Auto podejrzewam stali kulka msc zanim tu przybyło. Tester diagnostyczny pokazuje bank1 czyli strona od pasażera, ale wiem tez ze może być to sam fazator, czujnik walka, czujnik wału. Chciałbym aby ktoś to rzetelnie zdiagnozował i nie wymieniał wszystkiego jak leci :)

grabba
4th-June-2018, 09:35
W tym modelu i silniku nie ma typowych usterek, więc nie ma w PL warsztatów, które potrafią zrobić dobrą diagnostykę. Ściągnij serwisówkę, poczytaj co sprawdzić w przypadku tych błędów i z tą wiedzą jedź do warsztatu. Inaczej się nie da ...

g37x
4th-June-2018, 12:05
dzięki kolego, pisałem do Ciebie już wczoraj na pw, ale chyba masz pełną skrzynkę :)

grabba
4th-June-2018, 12:27
Już przeczyściłem skrzynkę.