PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Pytanie o wiązkę przewodów do reflektorów USA na Europę



basat
16th-June-2018, 14:19
Mam problem z ustaleniem czy w moim Infi FX brakuje wiązki przewodów do lamp przednich.
Przywiezione z USA bez lamp. Zakupiłem lampy europa chciałem zamontować ale chyba brakuje wiązki przewodów lub w wersji USA są asymetryczne wtyczki które nie pasują do wersji europejskiej. Jeśli może ktoś powiedzieć czy wiązka która jest główną wiązką do reflektorów łączy się wtyczką z wiązką która rozchodzi się na reflektory ?
Może ktoś ma jakiś schemat ?
Pytanie drugie - czy zmieniając lampy na europejskie w wersji USA nie będzie innych problemów ?
Czekam na podpowiedzi.:hail:

sreberko
16th-June-2019, 10:59
Mam podobny dylemat. Również mam FXa z USA, poszukuje lewego reflektora z USA, ale na naszych aukcjach niedostępny, dlatego zastanawiam się nad wymianą na wersję ueropejską obu przednich reflektorów lecz nie mam pojęcia czy po podłączeniu trzeba jakoś kodować te lamy. W wersji USA jest ręczne sterowanie wysokości lamp a w europejskiej prawdopodobnie automatyczne i nie mam pojęcia czy to będzie działało.
Proszę o podpowiedzi.

Ologt
18th-June-2019, 22:39
Na pewno w wersji europejskiej macie samopoziomowanie ,więc dochodzą Wam czujniki (chyba są na wachaczach ) oczywiście wiązka do tego .Nie wiem jak w wersji USA jest ale w euro jest doświetlanie zakrętów ,no i spryskiwacze reflektorów .Przydał by się schemat

sreberko
20th-June-2019, 12:00
Nie wieże, że nie ma na forum ludzi, którzy sprowadzili fx-a z USA i nie zmienili przednich reflektorów na wersję europejska. Jeśli tak to proszę o podzielenie się doświadczeniami w tej kwestii

sreberko
20th-June-2019, 12:05
Przepraszam, chodzi mi o forumowiczów którzy zmienili przednie reflektory z USA na wersję europejska. Prosiłbym o podzielenie się informacja co trzeba przerobić, pomijam montaż spryskiwaczy. Przedwszystkim czy reflektory pasują bez przerabiania, bo rozmawiałem z jedną osobą i powiedziala mi że są trochę inne mocowania, trzeba przerabiać uchwyty.

Urbanator
4th-May-2023, 22:00
Rozkminiłeś temat ze zmaną świateł na wersję EU?