PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nurkowanie :)



Foka
21st-June-2018, 21:44
Nurkuje ktoś na forum ? a może chciał by ktoś zacząć i jest z okolic Katowice Kraków Bielsko :) zaczyna mi się sezon na całego i można się dopisać do kurs/kursów. Szkolę CMAS. Zdjęcie z kurs P1 z tamtego roku :) Zakrzówek Kraków.
https://imagizer.imageshack.com/v2/1024x768q90/923/eIIY01.jpg (https://imageshack.com/i/pneIIY01j)

Foka
23rd-November-2018, 09:49
Po 2 latach walki udało się otworzyć strone internetowa :) www.okdive.pl strona poświecona jest kursą nurkowania. Zapraszam do przeglądania moich wypocin o szkoleniu oraz wyjazdach nurkowych ;) raczej skierowana jest do ludzi w promieniu 100 km od Żywca gdzie mieszkam (jak by ktoś miał ochote na wycieczke w okolice odzywać sie pokaże co fajne i gdzie dobrze zjeść w okolicy) ale na wyjazd można umówić się z całej Polski :)

ArtPol74
24th-November-2018, 21:53
Hej. Ja nurkowałem zawodowo i nie tylko. Na Zakrzówek nie dotarłem, choć plany były wybrać się na tzw. obóz kondycyjny.

Foka
25th-November-2018, 01:10
no z mazur do Krakowa kawał drogi :) ale warto. Szczególnie zimą super widoczności do 15 m.

candy81
26th-November-2018, 06:39
Na "koparkach" w jaworznie nurkowali??

pansobiepan
30th-September-2019, 10:41
dołączam do grona nurków, w zeszły weekend zaliczyłem OWD na jeziorze Piłakno :attention:

sirtrojan
30th-September-2019, 13:24
Jak przejrzystość wody w tym roku? byłem tam ze 20 lat temu i woda byla bajka - kilka metrów przejrzystość potem po kilku kolejnych latach bardzo słabo.

Nie nurkuje z butlą ale doceniam jak na kilku metrach z kajaka/łódki widać dno i pływające okonie :)

pansobiepan
30th-September-2019, 17:01
Zależy kogo zapytać, początkujący robili ćwiczenia / egzamin blisko brzegu, tam gdzie wszyscy wchodzili więc była tragedia.
Natomiast jeśli odpłynąć kawałek dalej to było ok - z 4-5 metrów. O tej porze roku to chyba normalne, w czerwcu natomiast była podobno zupa z glonów (nie byłem - słyszałem z opowieści tych co byli wtedy).

Gdanio
30th-September-2019, 19:42
To w bałtyku nie nurkowałeś tam jest dopiero mułu po kolana :bolt: