PDA

Zobacz pełn± wersję : FX 35 - wysoki pisk / gwizd spod maski :/ Szukam dobrej rady :)

Miko32
24th-June-2018, 18:08
https://www.youtube.com/watch?v=kThnw7owqCs
Panowie pomóżcie :)

Odebrałem niedawno od Coobcia mojego FX35 (kompletny remont silnika) i tylko przez chwilę cieszyłem się pięknym dzwiękiem nowego na dotarciu silnika. Po jakim¶ czasie pojawił się pod mask± dziwny wysoki gwizd/pisk. Może to zbieg okoliczno¶ci ale męczę się z tym od 2 tyg. Coobcio na podstawie nagrania video stwierdził że to wężyk od odmy jest nieszczelny, ale inny mechanik w Poznaniu twierdzi, że to nie to :/ Może macie jaki¶ pomysł ???

sirtrojan
24th-June-2018, 23:09
podjedĽ do coobcia niech odsłucha i ogarnie temat - jak±¶ tam rękojmię chyba daje na robotę.

Miko32
25th-June-2018, 00:42
Jestem z Poznania i raz już byłem z inn± spraw±, która pojawiła się po remoncie. Nie u¶miecha mi się co chwila jeżdzić do Wawy, ale jak mechanicy z Poznania nie ogarn± tematu to będę zmuszony znowu jechać do Coobcia :/

Adam_77
25th-June-2018, 16:17
Jestem z Poznania i raz już byłem z inn± spraw±, która pojawiła się po remoncie. Nie u¶miecha mi się co chwila jeżdzić do Wawy, ale jak mechanicy z Poznania nie ogarn± tematu to będę zmuszony znowu jechać do Coobcia :/

Jak masz troszkę pojęcia na temat mechaniki , to odkrec pokrywę silnika , po lewej stronie nasz wkręcony w pokrywę zaworów , zaworek pcv , odł±cz wężyk gumowy i zobacz czy dĽwięk dochodzi z tego miejsca.

Wysłane z iPhone za pomoc± Tapatalk