PDA

Zobacz pe?n? wersj? : zegarki ...



lukasz32
9th-July-2018, 22:15
Witam, lubię zegarki. Modele współczesne, naręczne, raczej na bransolecie.

Od wielu lat jestem członkiem forum http://zegarkiclub.pl/forum/ na które zapraszam.

Wcześniej były też scyzoryki (oczywiście z krzyżykiem w logo ewentualnie usa ;) ), generalnie lubię wszelakiej maści stalowe, mechaniczne zabawki, dobrej jakości.

Czy ktoś z forumowiczów ma podobną pasję?

pozdrawiam

mariuszzar
9th-July-2018, 23:11
To i ja przyznam sie. Rowniez mam ogromna słabość do zegarków. Uwielbiam ogladac, czytac, podziwiać. Chyba nawet az za duzo czasu na to poświęcam.
A widok plynacej wskazowki jest wprost uzależniający ;)

pgkoci
10th-July-2018, 15:43
Ja też mam kota na punkcie zegarków. Wprawdzie nie mam jakiegoś super wypasionego ale łącznie mam kilkanaście sztuk i często sam sie zastanawiam jaki założyć:crazy:

koffciu
12th-July-2018, 01:08
To ja też dołączam. Zegarki to temat na który mógłbym wydać więcej niż na auto:) niestety...póki co kręcę eposy, rado, tag heuery i tudory. Ale i tak uważam, że najlepszy jaki mam to protoplasta Breitlinga - Sicura z 1972r. - nie wygląda a jak mówi mój zegarmistrz od Rolexów - chodzi jak czołg (głośno) ale zawsze będzie chodził:)))

lukasz32
13th-July-2018, 15:24
Gdyby ktoś z forum miał ochotę zajrzeć do Częstochowy i zorganizować mały spot samochodowo-zegarkowy (może i przy kawie) to zapraszam ;)

Mors
23rd-January-2019, 14:03
Przyłączam się do pasjonatów aut i zegarków. Auta tylko Japońskie i USA, a zegarki radzieckie i szwajcarskie.