PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wymiana kierownicy na polifting



lonek_rwl
20th-July-2018, 15:11
Jak w temacie, wymianę drążka zmiany biegów już przerobiliśmy i mamy kilku szczęśliwych posiadaczy.
Przyszedł czas na kierownicę :)

11254

Na allegro już są dostępne trzy kierownice z Q60. Zapewne wszystkie pochodzą z powypadkowych bo we wszystkich brakuje poduchy.
Pytanie więc czy można się jakoś dowiedzieć czy da radę przełożyć taką kierownicę do Q50 przed liftem oraz ile kosztuje nowa poducha?

Jednym z problemów mogą być łopatki zmiany biegów - w nowej kierownicy są wmontowane w koło zaś w Q50 przed liftem wystają z... tego gdzie kierownicę się montuje :)
No i oczywiście dobór wersji do naszego wyposażenia. Na allegro dostępne są dwie kierownice od wersji full wypas z tarczą oraz jedna do wersji bez tarczy.

Jak zawsze zwracam się z prośbą do mistrza forum sir slepy o pomoc w uzyskaniu informacji :)
Pozdrawiam

slepy62
20th-July-2018, 16:36
Nie odpowiem bo... nie mam bladego pojęcia.

Trzeba by rozebrać obudowę kiery w "starym" i w polifcie i porównać kostki, podpięcia czy są takie same - a obawiam się że ze względu na łopatki - NIE SĄ

Sądzę że różne będą także plastyki obudowy kolumny kierowniczej, więc skal wydatków urpośnie.

Poduszka to koszt w granicach 2,5~3 tys. zł.

W sumie Konrad - znasz lepiej english ode mnie - więc poczytaj na INFINITI.org - jeśli ktoś to "rozkminił" to na pewno tam...

lonek_rwl
20th-July-2018, 17:58
W sumie Konrad - znasz lepiej english ode mnie - więc poczytaj na INFINITI.org - jeśli ktoś to "rozkminił" to na pewno tam...

Faktycznie, zapomniałem o istnieniu tego forum.
Przeszukam i wrócę do tematu jak coś więcej się dowiem :)