PDA

Zobacz pełną wersję : Oddam w dobre ręce moje Infiniti FX35

dewon7
1st-August-2018, 01:38
Witam wszystkich. W końcu zebrałem się w sobie i wystawiam na sprzedaż moje oczko w głowie czyli piękne Infiniti FX35.
Fanem marki jestem od 2007 kiedy to kupiłem moje pierwsze Infiniti - model G35 Coupe. Piękny samochód dający masę frajdy z jazdy – do dzisiaj w rękach jednego z użytkowników forum.

Aktualnie od 3 lat posiadam model FX35. Ponad pół roku poszukiwań, setki przejechanych kilometrów aż w końcu trafiłem na ten wyjątkowy egzemplarz. Jako nowy na zamówienie sprowadzony do Szwajcarii. Tam użytkowany przez cały czas a od 2015 roku w moich rękach.
Samochód na firmę więc na niczym nie było oszczędzane. Od kiedy jest w moich rękach jeździ na oleju Penrite 10 Tenths Premium 5w50 5L – olej zmieniany co 6-7 tyś km. Ostania wymiana oleju i filtra jakieś 100 km temu.
Filtr oleju K&N, filtr powietrza K&N. Wymienione wszystkie paski, piasta z tyłu, drążki kierownicze. Założone Z-tube. Kierunkowskazy przerobione na europejskie + światło przeciwmgielne w miejscu odblasku – wygląda jak fabryka. Dodatkowo w przodu spryskiwacze ( nie atrapy ) co się rzadko spotyka ale dzięki temu nie ma kompletnie żadnych problemów na przeglądach. Dodatkowo fabryczne tarcze zostały zmienione na sportowe SP Performance Drilled Slotted a klocki na Hawk Performance HPS.
Nowe świece NGK irydowe.
Wyposażenie – ABSOLUTNIE FULL OPCJA. W tym egzemplarzu zostały zamontowane wszystkie możliwe pakiety jakie w owym czasie fabryka oferowała jako opcję dodatkową.
A więc tak :
Pakier Tourning
• skórzana tapicerka
• el. fotele. Fotel kierowcy z pamięcią
• podgrzewanie foteli przednich
• el. regulowane i podgrzewane lusterka
• el. szyberdach
• el regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach
• audio Bose 300 Watt
• system automatycznego włączania świateł
• lusterko wewnętrzne fotochromatyczne z wbudowanym pilotem do bram garażowych
• wielofunkcyjna kierownica ( sterowanie audio i tempomatem )
• gumowy dywanik w bagażniku + siatka zabezpieczająca ładunek + roleta zasłaniająca
Pakiet Sport
• obręcze kół aluminiowe 20 ‘’
• sportowe zawieszenie
• aluminiowe pedały
• aluminiowe relingi dachowe
• białe tylne lampy
Pakiet Technologiczny
• nawigacja
• inteligenta kontrola trakcji
• kamera cofania
• TPMS – czujniki ciśnienia w oponach
• Keyless go – inteligenty kluczyk. Pozwala na otwarcie/zamknięcie oraz uruchomienie samochodu bez użycia kluczyka
• aktywny tempomat – radar mierzący odległość między samochodami. Auto samo hamuje i przyspiesza.
• Asystent pasa ruchu. Auto ostrzega jeśli zbytnio zbliżymy się to krawędzi pasa.
• DVD + monitor z tyłu + 2 pary słuchawek + 2 piloty.

Poprzedni właściciel zmienił również czytniki nawigacji i DVD na takie które czytają płyty europejskie.
Ostatni serwis był 10 maja 2018 w Lesiak Nissan Infiniti. Sprawdzone dosłownie wszystko – łącznie ze stanem akumulatora. Wymienione filtry, zrobiona pełna geometria zawieszenia oraz serwis i odgrzybianie klimatyzacji.
Dwa tygodnie temu zrobiony auto detailig. Autko teraz prezentuję się jeszcze piękniej. Poprzedni właściciel wyniemił również olej przekładniowy skrzyni biegów, reduktorach i mostach.

Jeśli ktoś szuka samochodu w idealnym stanie technicznym i pięknie utrzymanego to ten egzemplarz taki właśnie jest. Nigdy nie był katowany i nigdy nie widział instalacji gazowej co jest niezwykle istotne. Jeśli już gaz to tylko zakładany we własnym zakresie, żeby mieć pełną wiedzę co zostało założone, jak było użytkowane i serwisowane.

Dla zainteresowanych mój nick na ifans.pl to dewon7. Temat założony po zakupie samochodu http://www.ifans.pl/showthread.php?4591-Dewon-FX35

Samochód na firmę więc wystawiam pełną fakturę - dla zainteresowanych jest możliwość odliczenia 50 % Vat. Powód sprzedaży? Skończyła się na niego amortyzacja więc jest okazja, żeby kupić Infiniti QX70 :)
Aktualny przebieg to 128 298 mil czyli 201 647 km. Przez ponad 3 lata zrobiłem nim 26000 km więc samochód był używany raczej symbolicznie. Trzy samochody w domu, a do pracy niecałe 2 km więc więcej czasu stał w ciepłym i suchym garażu niż jeździł. Używany głównie na weekendowe wypady.
VIN JNRAS08W05X210829
Nowemu właścicielowi dorzucam w gratisie belki dachowe widoczne na zdjęciach. Mam też nakładki na lusterka z kierunkowskazami ledowymi. Niestety z braku czasu nie zdążyłem ich zamontować więc również oddam gratis.

Link do ogłoszenia https://allegro.pl/ogloszenie/jedyne-takie-infiniti-fx35-w-polsce-7486558287
Więcej informacji na priv
Cena 43900 brutto
Dla forumowiczów cena do negocjacji
112811128211289112831128411285112861128711288

dewon7
8th-August-2018, 21:44
Infi dzisiaj poszło w dobre recę - mam nadzieję ;) . Gratuluję zakupu nowemu właścicielowi i oby mu długo i bezawaryjnie służyło tak jak mnie
Temat do zamknięcia

sirtrojan
9th-August-2018, 15:20
Gratki dla obu stron transakcji.
Zamykam.