PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Pojemność bagażnika



PrzemekS
15th-August-2018, 10:43
Planuję zakupić Infiniti Q50S 2.0t. Po jeździe próbnej wszystko wygląda super, ale mam poważne obawy odnośnie bagażnika.
Planujemy z żoną powiększenie rodziny i bardzo mocno zastanawiamy się czy bagażnik w tym przypadku nie będzie problemem.

Producent podaje że jest to rozmiar 500L, ale czy to prawda? Jeżdżę obecnie starszym Volvo S80 w którym producent podaje że jest to 440L. Optycznie jednak bagażnik w Volvo jest sporo większy. Podobnie pokazują wymiary toreb dopasowanych do modelu samochodu (znalazłem na stronie torbysamochodowe.pl).

Czy jest tutaj ktoś kto jeździ Infiniti Q50 z małymi dziećmi? Czy do tego bagażnika można się spakować bez zakupu dodatkowego bagażnika dachowego? :)

Luki777
15th-August-2018, 12:28
Z bagażnikiem jest sprawa dość trudna. Przeszkadzają nadkola i jest stosunkowo niepakowny.Posiadam jeszcze bmw3 i pakuję 2 duże walizy, a tu się muszę nakombinować.Pociesz się, że w hybrydzie jest jeszcze mniej miejsca. Ale co tam, auto i tak jest spoko i sprawia dużo radości.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

candy81
16th-August-2018, 04:09
Hej,
Mam dwoje dzieciaków( 3 lata i 4 miesiace). Generalnie do bagażnika wchodzi z trudem gondola. Na całe szczęście już odstwiona. Spacerowka wchodzi bez większego problemu i zostaje miejsce na resztę bagażu. Myślę że, na tygodniowe wczasy na Bałkany spakuje się bez problemu. Tyle że, ja potrafię wywalić połowę zbędnych rzeczy, które przygotowala moja żona. Fakt, bagażnik w tym aucie szału nie robi ale tym razem świadomie zrezygnowałem z auta typu kombi. 70% czasu auto jest praktycznie puste a duże przedmioty przewioze dostawczakami, które posiadam.

sebam
16th-August-2018, 10:29
U mnie przy wakacjach z 3latkiem bylo slabo, walizka, torba, parawan, parasol, worek z zabawkami na plażę, hulajnoga.... Szacun candy81 że wpakowałeś tam gondolę i resztę rzeczy. U mnie by to nie przeszło, faktem jest też to że nie robię przeglądu rzeczy które bierze moja żona. Bagażnik jest słabo ustawny, problemem też jest krawędź przed kanapą, nie można dosunąć walizki do samej kanapy, trochę trzeba się nagimnastykować. Mały też jest otwór bagażnika. Decydując się na auto byłem świadom tego co kupuje.

Maxx
16th-August-2018, 21:30
bagażnik jest słabo ustawny, problemem też jest krawędź przed kanapą, nie można dosunąć walizki do samej kanapy, trochę trzeba się nagimnastykować. Mały też jest otwór bagażnika.

Dokładnie , dlatego po dopchaniu walizek rozkładam tylne oparcia i w wolne niewykorzystane przestrzenie pakuje drobiazgi luzem aby maksymalnie wykorzystać te luki , potem stawiam oparcia do pionu
W combi takie kombinacje nie były potrzebne :)

ArtPol74
17th-August-2018, 08:53
To tak jak z podawaniem przez producentów spalania paliwa. U mnie w Evoque na papierze duży bagażnik, w X5 większość bym schował tego co tu wchodzi, pod podłogę...a na papierze prawie takie same wielkości.

sebam
17th-August-2018, 09:17
Dokładnie , dlatego po dopchaniu walizek rozkładam tylne oparcia i w wolne niewykorzystane przestrzenie pakuje drobiazgi luzem aby maksymalnie wykorzystać te luki , potem stawiam oparcia do pionu
W combi takie kombinacje nie były potrzebne :)

Zaimponowałeś mi pomysłowością! Przy następnym wyjeździe sprawdzę ten patent.

kubeusz
29th-August-2018, 19:30
11409

Zdjęcie chyba na czasie... hehe