PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wymiana nawigacji FX37 (2009) -> QX70 (2014)



nebuchadrezzar
1st-September-2018, 23:56
Posiadam Infiniti FX37 z 2009 roku z "niedotykowym ekranem". Chciałbym zakupić np. używaną nawigację z wersji QX70 (rocznik 2014), którą widziałem na allegro i ją zwyczajnie "zamienić". Pytanie zasadnicze - czy to w ogóle możliwe? Mam wersję auta z BOSE i kamerami 360 (nie wiem czy to ma znaczenie).

sirtrojan
2nd-September-2018, 01:34
Obawiam się, że bez chociaż jednego zdania w dziale powitań, pytanie na zasadzie - zalogowałem się i mi odpowiadajcie - zostanie bez odpowiedzi.

nebuchadrezzar
2nd-September-2018, 20:46
Kurczę no, jako introwertyk i mizantrop pewnych mechanizmów w relacjach międzyludzkich pewnie nigdy nie pojmę :crutch:. No dobrze to idę się przywitać i zaraz wracam!

slepy62
2nd-September-2018, 21:37
Kurczę no, jako introwertyk i mizantrop pewnych mechanizmów w relacjach międzyludzkich pewnie nigdy nie pojmę :crutch:. No dobrze to idę się przywitać i zaraz wracam!

Przecież nikt Ci nie każe podawać "NAM" ręki lol a tym bardziej rozpoczynać egzystencjalnej konwersacji - wystarczy napisać "cześć i żegnam" ...


Posiadam Infiniti FX37 z 2009 roku z "niedotykowym ekranem". Chciałbym zakupić np. używaną nawigację z wersji QX70 (rocznik 2014), którą widziałem na allegro i ją zwyczajnie "zamienić". Pytanie zasadnicze - czy to w ogóle możliwe? Mam wersję auta z BOSE i kamerami 360 (nie wiem czy to ma znaczenie).

Trudno powiedzieć czy ktoś na forum już COŚ TAKIEGO ZROBIŁ.

Zadzwoń do W-wskiego serwisu :infi: i porozmawiaj / zapytaj...

nebuchadrezzar
2nd-September-2018, 23:30
Przecież nikt Ci nie każe podawać "NAM" ręki lol a tym bardziej rozpoczynać egzystencjalnej konwersacji - wystarczy napisać "cześć i żegnam" ...

Wygłupiam się oczywiście ^^



Trudno powiedzieć czy ktoś na forum już COŚ TAKIEGO ZROBIŁ.

Zadzwoń do W-wskiego serwisu :infi: i porozmawiaj / zapytaj...

Chyba będę musiał :)

Studio12
15th-March-2019, 20:59
Cześć. Udało się? Sam mam ten problem.:hail:

JW69
19th-August-2023, 08:12
Czy możesz powiedzieć czy ci się udało zamienić ?