PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wyciek - sanki?



pgkoci
11th-October-2018, 18:51
Pojawił się u mnie w infi wyciek, jak na załączonych zdjęciach. Czy mieliście coś podobnego i jak temu zaradzić?
Wstępni dostałem info, że to z jakichś poduszek w zawieszeniu i trzeba by wymienić całe sanki ale to robi się już poważna operacja...

djoneway
11th-October-2018, 20:15
Widzę że również w 2 generacji korozja podwozia a w szczególności układu wydechowego nie jest niczym nadzwyczajnym :doh::noidea:

sirtrojan
11th-October-2018, 22:29
jakis silent-blok puścił. Poduszka z olejem w środku.
Nie wiem jakie tam dojście jest ale wymiana moze byc przejebana = droga.

pgkoci
12th-October-2018, 13:36
Byłem u mechanika i faktycznie tylnia poduszka mocowania dyfra popuszcza. Nie wiecie czy gdzieś można dokupić samą poduszkę, może w Stanach? Wymiana całych sanek z powodu takiej bzdury to jakaś paranoja...

slepy62
12th-October-2018, 16:03
Byłem u mechanika i faktycznie tylnia poduszka mocowania dyfra popuszcza. Nie wiecie czy gdzieś można dokupić samą poduszkę, może w Stanach? Wymiana całych sanek z powodu takiej bzdury to jakaś paranoja...


.....

https://grubbsinfinitiparts.com/nissanImages/S51/029_S51_0000000494.jpg

pgkoci
12th-October-2018, 16:47
Dzięki za schemat. Jak widzę całe sanki trzeba by kupić... Poczekam, jak zacznie pukać to wtedy coś pomyślę, albo jakieś sanki albo podjadę do Zielonki to może dorobią bezolejowe. Póki co nie widzę żadnej zmiany w pracy zawieszenia.