PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Wyposażenie- VIN



WoWi
26th-October-2018, 17:13
Witam, z racji że poważnie przymierzam się do zakupu z USA Q50 które chce potem modyfikować piszę do Was z zapytaniem czy jest ktoś wstanie rozkodować mi VIN - chodzi mi tylko o wyposażenie auta.

slepy62
26th-October-2018, 18:50
W kwestii zdekodowania VIN napisz w dziale
http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?151-CARFAX-i-inne-raporty
czy ktoś odpowie nie wiem, są tam też linki do dekoderów, możesz też sobie wykupić raport za kilkanaście~kilkadziesiąt zł
- zależne od szczegółowości - firm oferujących jest na necie "w bród"...

Wracajac do sedna czyli Twojego pytania o wyposażenie - zdekodowanie VIN nic Ci nie da - dowiesz się jedynie jaka to wersja (np. BASE lub PREMIUM lub SPORT)
bo o rzeczywistym wyposażeniu w USA decydują pakiety - zamawiane w momencie zamówienia / zakupu samochodu.

Jeżeli chcesz mieć szczegółowe informacje napisz zapytanie do INFINITI USA :
infinitiusaconsumeraffairs@infiniti.com
i poproś o Technical Data Sheet oraz listę factory-installed equipment and/or options
Tam nie ma lol RODO więc pomimo iż nie jesteś właścicielem - powinni Ci odpowiedzieć...

przykład:

Case # 14520629
VIN # JN1AV7AR4EM701249
Dear Ireneisz ...,
Thank you for contacting Infiniti in reference to your 2014 Infiniti Q50. The factory-installed equipment and/or options for the vehicle referenced above include:
- DELUXE TECHNOLOGY
- NAVIGATION PACKAGE
- SPLASH GUARDS
- FLOOR MATS & TRUNK MAT
Additional technical information, including the differences between an Infiniti manufactured for the United States and an Infiniti manufactured for Poland, and are not available as we are only able to provide support to customers in the continental United States and Canada regarding basic vehicle information.
___________________
Kelly Ingle
Consumer Affairs Representative
Infiniti

WoWi
26th-October-2018, 19:35
Dzięki, z tego co wiem to jest PREMIUM, ale tak jak piszesz spróbuje do nich napisać

WoWi
26th-October-2018, 23:21
Niestety dostałem taką odpowiedź:

1). Proof of Ownership document which can include one of the following:


Insurance Card with Name, Address, and VIN
Copy of Title
Certificate of Title
Bill of Sale
Vehicle Registration
Verification from company-owned vehicle that the person registering is the Authorized Driver of that vehicle.


Plus



2). Proof of Residency (mailing address)

WoWi
6th-November-2018, 19:39
@slepy62
coś takiego mi wyszło


Options
Region:FEDERAL; Drive:4WD; RR ASHTRAY + RR VENTILATION; GEN 5 NAVI & BOSE 14SP; SPARE TIRE

slepy62
7th-November-2018, 00:46
@slepy62
coś takiego mi wyszło


Options
Region:FEDERAL; Drive:4WD; RR ASHTRAY + RR VENTILATION; GEN 5 NAVI & BOSE 14SP; SPARE TIRE




1. rozumiem że z infinitiusaconsumeraffairs odpisali Ci że musisz być właścicielem...
2. z opisu który podałeś wiemy że w Twoim aucie można palić i że z tyłu będzie wiało lol ale :dupa: nie będzie latać bo jest AWD
3. Wygląda na to że masz pakiet zawierający nawigację oraz naglośnienie BOSE'14 - więc wejdź sobie na stronę
- :infi: USA i sprawdź jakie wyposażenie jest w standardzie dla Twojej wersji/modelu/rocznika (nawet nie ujawniłeś lol w swoim poście który to rocznik i jaka wersja silnikowa), jaki pakiet zawiera NAVI a jaki BOSE'14-speaker i co tam jeszcze jest w tym pakiecie/pakietach, możesz też zrobić sobie konfigurację
https://www.infinitiusa.com/

lub

- wejdź na stronę http://infinitinews.com/en-US/infiniti/usa/pages/us-infiniti-models i sprawdź specyfikację dla Twojego rocznika i modelu (poniżej link do takiej specyfikacji tylko nie wiem czy to do Twojego rocznika i wersji bo strasznie tajemniczy jesteś...)
http://infinitinews.com/media_storage/downloads/2018_Infiniti_Q50_30t_Specs_FINAL.pdf

Większość informacji możesz sobie sam wyszukać - a co masz jeszcze dodatkowo, jakie pakiety
- poczytaj co było w jakim pakiecie i jeżeli masz zdjęcia wnętrza można się na ich podstawie domyśleć nt. wyposażenia/pakietów
- jeżeli planujesz zakupić auto na giełdzie - odżałuj $50~$100 i zamów sobie opinię techniczną z pełnym opisem
- jeżeli to nie giełda - wyciągnij informacje od sprzedawcy

Wybacz ale takie szukanie po omacku to cholernie dużo czasu ...
jak chcesz - wyślij mi na PRIV numer VIN - to napiszę zapytanie do US - może będą w stanie zweryfikować - nie wiem,
ale napiszę dopiero w weekend bo jutro wyjeżdżam za granicę i nie będę miał na to ani czasu ani możliwości...

WoWi
7th-November-2018, 17:57
Sorka moje przeoczenie - chodzi o 2014r i pojemność 3.7 ;-)

wlaziu
7th-November-2018, 19:18
Podrzuć ten vin. Mogę Ci sprawdzić w katalogu części.

WoWi
8th-November-2018, 23:38
poszło