PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zobaczenie modelu G37 sedan okolice Częstochowy



Inżynier_1984
13th-November-2018, 18:00
Witam
Mam pytanie do kolegów forumowych czy była by szansa popodziwiać z bliska model G37 sedan jestem z Częstochowy ale oczywiście dojadę, flaszkę postawię ochy i achy zostawię ;).

A tak na poważnie jestem przed zakupem mojego pierwszego Infinity oglądałem model M hybrydę i jestem zauroczony. Dla Mnie ma kilka wad i raczej nie jest to auto na tą chwilę dla Mnie. Wielkość bagażnika, i gabaryt auta, pod blokiem będzie magnes na rysy obcierki,

Wiem że w G bagażnik też nie jest za duży 450 l czy ktoś z was ma lpg czy butla w kole jest wystarczająca czy macie w bagażniku większą ?

Jak radzicie sobie z przewozem rzeczy raz na tydzień podróżuje z 11 miesięczna panna, potrzebuje zmieścić wózek i wanienkę, za zwyczaj mieściłem się w Civiku ufo w bagażniku na ścisk a tam jest 350 litrów i było koło dojazdowe?

Był bym wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Inżynier

libros55
13th-November-2018, 19:50
Szybko popraw na infiniti:)

mighty
15th-November-2018, 10:18
Ja mam dwójkę dzieci i na razie nie miałem problemów żeby się zmieścić. Zawsze można się ratować boxem na dach ;) zależy jeszcze jaki wózek, ale myślę, że wejdzie razem z wanienka. Mogę ewentualnie spróbować u siebie zapakować i zrobić ci zdjęcie.

Inżynier_1984
17th-November-2018, 13:45
Było by super, gdyby Ci się udało
W tym miesiącu jak się nie sprzeda jadę zobaczyć M37 w Toruniu ma niby 500 l bagażnika, G było by super do kupienia ale jest 1 na fv 23% za 90 tyś to znacznie powyżej zakładanej max kwoty, ale mam czas może ktoś będzie chciał sprzedać z forum

mighty
20th-November-2018, 16:31
Tak to mniej więcej wygląda ze spacerówką. Wchodzi bez problemu, ale to wszystko zależy od wózka. Jak coś chciałbyś jeszcze wiedzieć, zobaczyć to wal.

1175111752