PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wymiana foteli



M4N1EK
29th-November-2018, 22:20
Może ktoś przerabiał ten temat lub będzie mógł mi odpowiedzieć czy fotele z Fx IIgen będą pasować do I gen? ☺️

Piotr Lee
12th-January-2019, 20:22
Ponawiam pytanie..czy ktoś mógłby coś doradzić czy do FX I gen pasują fotele z gen. II albo z QX70???

krisp
13th-January-2019, 10:02
Ponawiam pytanie..czy ktoś mógłby coś doradzić czy fotele do FX I gen pasują z gen. II albo z QX70???

Kiedyś interesowałem się tematem i po poczytaniu na temat problemów i różnic w fotelach odpuściłem. Chyba nie spotkałem się z sytuacją w której rzeczywiście ktoś wymienił fotele. Niestety przerabiac trzeba wszystko.

M4N1EK
14th-January-2019, 08:43
Czekam na potwierdzenie informacji czy faktycznie jest dużo kompilacji, dam znać gdy będę miał pewność. Na chwilę obecną wiem tyle że rozstaw mocowania przednich foteli jest taki sam, tył trzeba przerabiać - informacja nie pewna w 100%, problem leży największy w elektronice, ale to raczej nie będzie stanowiło problemu jak zepniemy na krótko wszystkie funkcje oprócz chłodzenia do którego są moduły :)

matyj2
14th-January-2019, 15:21
Do grzania kolego też jest podobno moduł ten sam co do chłodzenia tam nie ma mat grzewczych,tam jest podobno moduł peltiera

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Piotr Lee
20th-January-2019, 19:06
Oki..czekam na wieści..pozdrawiam :)