PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam serdecznie



minnimouse
30th-November-2010, 14:58
Jeżdżę od sierpnia 2010 FX30D S; bardzo chętnie posłucham innych użytkowników tego modelu. Pozdrawiam

Black
30th-November-2010, 15:27
Witaj

mamy tu posiadaczy tego modelu,najbardziej rozgadanym :) jest Irek alias 'slepy62" więc dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy odnośnie swojego FX-a.

Zapraszamy do zadawanie pytań,ogólnie do udzielania sie na forum.

dewon7
30th-November-2010, 15:34
Witamy kolejnego FX-arza :) Wrzuć fotki w odpowiednim dziale i podziel się z nami swoimi wrażeniami po tych kilku miesiącach użytkowania FX30D S!

sirtrojan
30th-November-2010, 15:52
również witam cię serdecznie. Coraz więcej Was "klekociarzy" :thumb:

slepy62
30th-November-2010, 20:13
mamy tu posiadaczy tego modelu,najbardziej rozgadanym :) jest Irek alias 'slepy62" więc dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy odnośnie swojego FX-a. Zapraszamy do zadawanie pytań,ogólnie do udzielania sie na forum.

Wow - miałem wrażenie że gadane to mam tylko na fleku:piwko:

cóż... na forum mamy starych pierdzieli (like me) którzy o dobrym wydechu mogę już tylko sobie pomarzyćw klekociarku lub próbować w naturze:lol:

i hardcorowców tuningu :bolt:

Pozdrawiam kolejnego :infi:On-owca

Jacob_USA
30th-November-2010, 20:39
Czesc, witaj na forum !! Podziel sie zdjeciami swojego FXa


Slepy jak zawsze wyrafinowane odpowiedzi :D

vania
3rd-December-2010, 14:21
Witam serdecznie,ja ma fx30ds(black) od 14pażdziernika więc jest nas trzech z klekotami :TY ,Irek i ja.Dla moich uszów to muzyka nie klekot,a głęboki basowy dźwięk przy przyspieszaniu jest super. Napisz ile masz przejechane km był już przeglądzik,miałeś jakieś problemy ze swoim wielorybem,mam nadzieję,ze nie.Ciekaw jestem jak ze spalaniem,czy bierze dużo oleju?
ale dużo tych pytań! Pozdrovania

sirtrojan
3rd-December-2010, 15:40
Vania wpadnij kiedyś do W-wy na spota - skorygujesz swój wzorzec głębokiego basowego dźwięku przy przyspieszaniu ;) np na Blacka G35 z nowym tłumikiem.
Jak dla mnie dieselek jest cichutki jak ta lala ( i to jak najbardziej na plus dla silnika i autka).