PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Chciałem się z Wami czym¶ podzielić ... ;)



lukasz32
15th-February-2019, 21:58
Otóż .. dzi¶ miałem okazję zapoznać się bliżej z mustangiem 3,7 2013r. w bardzo ładnym stanie. Chodzi mi po głowie taki zamiast infiniti g35 2005.

Powiem tak, moim zdaniem o ile bryła robi wrażenie, jest taka muskularna, bagażnik ma duży, to wykończenie wnętrza jest chyba delikatnie gorsze niż w G (ale to pewnie wszyscy wiedz±), materiały raczej twardsze, choć ten miał pełn± skórę i duże elementy z prawdziwego aluminium, osiagi takie same, dĽwięk zupełnie inny ale chyba mniej rasowy, widoczno¶ć słaba, pod mask± mnóstwo miejsca na V8, bardzo dobry dostęp do silnika, miejsca na nogi z tyłu jest 5-8cm, czyli go nie ma, generalnie w moich oczach to auto przegrywa z G35, bior±c pod uwagę że jest blisko dekadę nowsze (face lift) i ¶rednio 2 razy droższe.

W taki oto sposób wyleczyłem się z mustanga V FL, być może powrócę kiedy¶ do VI czyli 2014 ale to już tylko w V8 ;)

Ostatecznie stwierdzam, że w dobrym "+" lub bardzo dobrym stanie infiniti G35 z pewnych r±k, których w tym stanie jest coraz mniej, po drobnych modyfikacjach pod tytułem: felga, zawias, jaki¶ dolot i wydech, etc., jest wci±ż ¶wietnym samochodem w swojej klasie, wręcz bezkonkurencyjnym. Bryła, dĽwięk, prowadzenie, wnętrze i w zasadzie brak awarii, cały czas potrafi cieszyć.

pozdrawiam