PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti Q50 - pomoc w zakupie



mania7208
24th-February-2019, 20:38
Witam wszystkich użytkowników :)Chłopaki i dziewczyny jestem zainteresowana tym samochodem:Widział ktoś z Was już to auto? Ktoś może je ocenić z wyglądu czy nie był bity? Może ktoś się nim interesował i wie o nim coś więcej?Czy jest może ktoś kto mógłby mi podpowiedzieć gdzie w mojej okolicy ( Łomża, woj. podlaskie) znajdę osobę która się zajmuje sprawdzaniem samochodu przed zakupem - szukałam oczywiście ale nikt się nie zna na infiniti .Samochód oglądałam, jeździłam - wszystko wygląda fajnie. Tylko wiadomo, że to co najważniejsze jest ukryte. A nie chcę być nabita w butelkę bo auto do tanich nie należy. Jestem kobietą :wof: do tego blondynką :) i zakochałam się w Infiniti od pierwszego wejrzenia. A nie znam się oczywiście na samochodach zupełnie:smow: stąd proszę o wyrozumiałość za nie idealne pytania albo pytania blondynkowe :eyebrows:

WoWi
25th-February-2019, 00:52
Poproś osobę sprzedającą o numer VIN i wklej go tutaj - powinno to nam dużo wyjaśnić :-)

mania7208
25th-February-2019, 18:38
Dobra.

mania7208
25th-February-2019, 18:52
Oczywiście jeszcze rocznik :))

Infiniti Q50S , z 2014r.

WoWi
25th-February-2019, 20:07
Tak uszkodzone było: https://poctra.com/2014-INFINITI-Q50-BASE/id-AmccwFtQkffpgNV2/NISKU-AB/Photos

Jak dla mnie cena zdecydowanie za duża, ale mogę się mylić.
Samochód na rynek: Kanadyjski,
rocznik produkcji: Styczeń 2014,
dodatkowe wyposażenie:


ACCS2
AFS + PRE-CRUSH SEATBELT + ECO PEDAL


SPTRC
F/SPARE TIRE


STFRM
F/6:4SPLIT + ARMREST + TRUNK THROUGH

slepy62
25th-February-2019, 21:48
Po edycji zniknął VIN i link do ogłoszenia - przypadek czy mania7208 to spamer ?
https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-q50-q50s-3-7i-v6-335km-awd-ID6Bv665.html?

WoWi
25th-February-2019, 21:50
Właściciel auta oburzył się i ma pretensje do "mania7208" o publikacje nr VIN

slepy62
25th-February-2019, 21:52
Właściciel auta oburzył się i ma pretensje do "mania7208" o publikacje nr VIN

a od kiedy to tajne, zabronione ?
- to numer fabryczny / identyfikacyjny więc lol nie podlega RODO
- ogłoszenie na OTOMOTO jest także publiczne
- jeżeli właściciel chce ukryć rzeczywisty stan pojazdu przed jego naprawą to jest to świadome ukrywanie przed kupującym.... blebleble

... powiem brzydko PIEPRZONE KOMISY

Jak widzę ogłoszenie już znikło z OTOMOTO - "dobrze" to świadczy o sprzedającym - proponuję dodać do naszej "galerii" NIE POLECAM: AMG-Auto Motors Groups (https://maxxx.otomoto.pl/) z Ostrołęki

WoWi
25th-February-2019, 21:56
Wiem, pisałem jej ;-)
Jestem tego samego zdania!

slepy62
25th-February-2019, 22:08
Z tego co pamiętam w styczniu wystawiał swoje na sprzedaż DamianApollo, auto też ze stanów, też po przygodzie - czego DAMIAN nie ukrywał
http://www.ifans.pl/showthread.php?7017-Black-Q50-3-7

- czy jeszcze aktualne ? trzeba by napisać do DAMIANA na PRIV
http://www.ifans.pl/showthread.php?8043-Sprzedam-Infiniti-q50-2015-r

z tego co pamiętam DAMIAN sprawdzał to auto przed zakupem, więc powinien mieć też zdjęcia z US przed naprawą...

mania7208
25th-February-2019, 22:28
Wiec jest szansa, że z Waszą pomocą kupię dobre, sprawdzone auto :)

220483
26th-February-2019, 13:04
Witam
Jako że auto należy do mojego bardzo dobrego kolegi to chciałbym spróbować delikatnie obronić temat. Samochód został sprowadzony z Kanady z uszkodzeniem drzwi, błotnika oraz z wystrzeloną poduszka w fotelu oraz kurtyną. Drzwi zostały wymienione oraz zmienione zostało poszycie błotnika. Poduszki oraz pasy były wymienione i nic nie było regenerowane. Te wszystkie informacje były przedstawione mania7208 w komisie który wystawia auto, aczkolwiek nie jesteśmy pewni czy takiej formie ponieważ właściciela auta nie było w momencie oględzin, aczkolwiek wiem ze właściciel komisu zaproponował dokumentacje zdjęciowa.
Jezeli chodzi o upublicznianie numeru VIN to jasne jest ze nie podlega on ustawie RODO aczkolwiek właściciel raczej woli te informacje przekazać osobom konkretnie zainteresowanym.
Ze Swoje strony mogę dodać ze widziałem auto zaraz po przyjeździe i jeżeli mamy auta mniej, bądź bardziej powypadkowe sprowadzone z USA to te należy moim zdaniem zdecydowanie do pierwszej grupy.
Pozdrawiam

mania7208
27th-February-2019, 08:57
Odniosę się bo widzę, że szum się zrobił i dużo żali.

Czy ja gdziekolwiek pisałam, że samochód jest zły, źle zrobiony? Albo, że właściciel to zły człowiek?
Nie, Nie pisałam tak. Nie znam właściciela i nie mogę o Nim powiedzieć złego słowa.

Ja zwyczajnie chciałam się dopytać o ten samochód bo kwota prawie 100 tysięcy złotych nie jest mała.
Nie zrobiłam nic złego, chciałam się dowiedzieć coś o samochodzie który zamierzałam kupić.
Po poproszeniu mnie- usunęłam nr VIN na prośbę właściciela.

slepy62
27th-February-2019, 15:58
Witam
Jako że auto należy do mojego bardzo dobrego kolegi to chciałbym spróbować delikatnie obronić temat. Samochód został sprowadzony z Kanady z uszkodzeniem drzwi, błotnika oraz z wystrzeloną poduszka w fotelu oraz kurtyną. Drzwi zostały wymienione oraz zmienione zostało poszycie błotnika. Poduszki oraz pasy były wymienione i nic nie było regenerowane. Te wszystkie informacje były przedstawione mania7208 w komisie który wystawia auto, aczkolwiek nie jesteśmy pewni czy takiej formie ponieważ właściciela auta nie było w momencie oględzin, aczkolwiek wiem ze właściciel komisu zaproponował dokumentacje zdjęciowa.
Jezeli chodzi o upublicznianie numeru VIN to jasne jest ze nie podlega on ustawie RODO aczkolwiek właściciel raczej woli te informacje przekazać osobom konkretnie zainteresowanym.
Ze Swoje strony mogę dodać ze widziałem auto zaraz po przyjeździe i jeżeli mamy auta mniej, bądź bardziej powypadkowe sprowadzone z USA to te należy moim zdaniem zdecydowanie do pierwszej grupy.
Pozdrawiam

W świetle powyższego wpisu - nie bardzo rozumiem dlaczego w takim wypadku macie PANOWIE pretensje do mania7208
- bo chciała się upewnić na CO wydaje 100k zł
- bo zapytała o VIN - co chyba jest NORMALNE
- bo poprosiła na forum o sprawdzenie VIN'u - przecież m.in. po to jest to forum ...

Niezrozumiałe jest dla mnie także żądanie właściciela o usunięcie informacji o VIN z forum - sorry Panowie
- można na forum było opisać jakie były uszkodzenia i w jaki sposób / jakimi metodami / przy użyciu jakich części zostały naprawione - w odpowiedzi na wyniki sprawdzenia VIN
a nie

Właściciel auta oburzył się i ma pretensje do "mania7208" o publikacje nr VIN
zastraszać bogu ducha winną kobietę...

nikt z forumowiczów nie napisał złego słowa o tym aucie za wyjątkiem wpisu:

Tak uszkodzone było: https://poctra.com/2014-INFINITI-Q50-BASE/id-AmccwFtQkffpgNV2/NISKU-AB/Photos
Jak dla mnie cena zdecydowanie za duża, ale mogę się mylić.


Proponuję nie ciągnąć tematu i co najważniejsze przeprosić kobietę ...

wlaziu
27th-February-2019, 16:09
Powód jest prosty.
VIN na forum oznacza że każdy kto go wpisze w wyszukiwarkę google wygrzebie ten temat i nie będzie chciał nawet zadzwonić, czy podjechać.
Pytanie czy Mania dowiedziała się czegoś nowego z tego forum, czy też wszystko zostało jej rzetelnie przedstawione, bo odnoszę wrażenie, że zrezygnowała z zakupu PO zaglądnięciu do nas na forum...

mania7208
27th-February-2019, 17:02
Wlaziu bardzo dużo się dowiedziałam z forum.
I zdecydowałam się kupić samochód z Waszą pomocą :)

220483
27th-February-2019, 22:56
Nie sadze żeby ktokolwiek zastraszał Bogu ducha winna kobietę:). Chodzi tylko o to ze nikt nie ukrywał ze auto miało kolizje itd. A to ze właściciel poprosił o usunięcie numeru VIN z forum nie oznacza ze miał zamiar cokolwiek ściemniać ponieważ chyba nie tedy droga do sprzedaży auta z USA.