PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Fx 35 na OLX



Felini
4th-March-2019, 00:21
Cześć,
czy ktoś oglądał lub zna auto z linku poniżej. Stoi na OLX już od dłuższego czasu, a nie ukrywam, że jestem nim zainteresowany. https://www.olx.pl/oferta/infiniti-fx-kamery-360-wentyle-full-opcja-stan-bdb-mega-cena-CID5-IDxz9mH.html

Pozdrawiam

Farfocel
4th-March-2019, 11:41
Nie jestem ekspertem w Infiniti, ale wydaje mi się, że sprzedawca mija się z prawdą pisząc full opcja. Fotele nie mają wysuwanej części podkolanowej, nie ma też łopatek do zmiany biegów.
Ani słowa o pochodzeniu i bezwypadkowości, więc może być po stłuczce, niemniej cena jest atrakcyjna + auto ma instalację LPG. Warto obejrzeć.

krisp
4th-March-2019, 15:32
Z rok na pewno jest wystawiony. Instalacja gazowa wrzucona żeby chyba łatwiej sprzedać więc jej elementy trzeba sprawdzić - może się okazać że ktoś przyoszczędził na montażu.
Wersja z pewnością nie jest najbogatsza.
Auto ze stanów, więc historia z pewnością do sprawdzenia.

sirtrojan
4th-March-2019, 16:37
fele z I gen - malowane na czarno.
moze i lepiej bo opony tańsze :)

lukasz32
6th-March-2019, 00:04
Przecież to jest handlarz. Na google znajdziesz info o nim, m.in. na bez-wypadkowe.net jak kręci liczniki. Stawiam za pewniak że i tu licznik skręcił a felgi podmienił bo 21-calowe zhandlował. Jak widze przebieg 178kkm czy jakieś 185 to raczej wiadomo czego się spodziewać ;) Oczywiście przebieg 300.000 nie skreśla auta, ale niech będzie widoczny wraz z historią auta. Zakup podwyższonego ryzyka, może być to słaby interes.