PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Infiniti q50 hybrid problem z zamknieciem maski



piotrekts
8th-March-2019, 19:21
Witam
Mam problem po otwarciu maski nie moge jej zamknac tzn nie rygulej mi sie zamek od strony kierowcy z kolei od strony pasazera rygluje ale trzeba maske dopchnac.
Czy ktos z szanowanych uzytkownikow spotkal sie z takim problemem?

slepy62
8th-March-2019, 19:51
Witam
Mam problem po otwarciu maski nie moge jej zamknac tzn nie rygulej mi sie zamek od strony kierowcy z kolei od strony pasazera rygluje ale trzeba maske dopchnac.
Czy ktos z szanowanych uzytkownikow spotkal sie z takim problemem?

"Bramki" na pokrywie silnika - zatrzaskujące się w zamkach - są regulowane; po zdjęciu plastikowej obudowy - wkręcasz~wykręcasz, oprócz tego w pokrywie masz gumowe odbojniki - też regulowane na zasadzie wkr/wykr
Wyreguluj obojniki w taki sposób żeby maska była jakiś milimetr/dwa powyżej górnej płaszczyzny zderzaka (tej prawie poziomej nad grillem)
Bramki regulujesz w taki sposób żeby nie dociągały pokrywy poniżej płaszczyzny zderzaka
Jak wyregulujesz w ten sposób - klapa nie powinna "latać", nie powinno być też żadnych dźwięków związanych z powietrzem dostającym się pod klapę jeżeli jest za luźno spasowana...

Gdzieś zamieszczałem zdjęcia z regulacji - trzeba poszukać...

http://www.ifans.pl/showthread.php?3575-Infiniti-Q50-wra%BFenia-pytania-odpowiedzi&p=72430&viewfull=1#post72430

... no i masz...

piotrekts
10th-March-2019, 15:06
Dzieki za pomoc pomoglo