PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Totalny wandalizm



seba79
7th-December-2010, 19:16
Uroki mieszkania w New York

seba79
7th-December-2010, 19:17
Dzisiaj rano wstalem ktos specjalnie ,z zazdrosci od strony chodnika zabawil sie na maxa pojechal.

Jacob_USA
7th-December-2010, 19:30
Pozazdroscic... temu tez nie nawidze takich miast jak Chicago New York albo Atlanta... banda murzynow zasranych zniszcza wszystko... insura pojdzie do gory :/

seba79
11th-December-2010, 16:50
Nie insura niepujdzie do gory bo to nie moja wina,ale wczoraj doubezpieczylem auto na maxa doplacajac 26 dolcow,mialem w dwie strony ubezpieczenie ale pierwszego 1000 zawsze ja place,wiec doplacajac 26 dolcow ,wyeliminowalem znioslem z ubezpieczenia te 1000 dolcow,teraz moge spac spokojnie ,nawet male zadrapanko moge wciagnoc na ubezpieczonko,dotego wynajolem parking jeszcze strzezony,jest ok narazie a po rozmowie z kobieta doszedlem do wniosku ze trzeba go zaprowadzic do infiniti body shop tam zrobia to najlepiej,a z poczatku chcialem dac popaprancom do zrobienia ,niema mowy .

seba79
22nd-December-2010, 04:17
Sledztwo ktore prowadzilem w sprawie rysy z ciekawosci coto za typ zrobil,dokladnosc i precyzja jaka sie w tym przylozylem a oczywiscie tylko bylo to mozliwe doklade dzialanie gdyz mam wiele czasu, bo od roku niepracuje i zajolem sie tym,Mexyki ktorzy mi pomogli wtym i udzielili niezbednych informacji wsumie dokladnych,slady zaprowadzily mnie az pod stopy rodaka Polaka niestety jest to przykre ,oczywiscie rodak Polak wyparl sie wszystkiego co bylo mozliwe i wcale sie niedziwie,tylko mnie zdziwilo ze to Polak i to sasiad ,a podejzewalem oten czyn Jugola ,New York Police Department jeszcze zajmie sie ta sprawa poczekamy na efekty.Ja juz odpuszczam totalnie i po nowym roku zaprowadze zniszczone auto do servisu to natyle.