PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Uwaga na oszusta!!!!



Elpodzar
7th-December-2010, 22:58
Jako poszukujący czujnie obserwuję ogłoszenia. około 3 tygodni temu spotkałem się z ogłoszeniem pięknego g 35 z 2007. Ogłoszenie było na otomoto podpisane Toyota Marki. W kontakcie był tylko mail. Korespondowałem w języku angielskim ze "sprzedającym" do momentu otrzymania zlecenia wpłaty wraz z numerem konta. W między czasie byłem w Toyota Marki gdzie dowiedziałem się o włamaniu na serwer i podszywaniu się pod ich komis. Ostrzegam!!!!! zauważyłem znów to ogłoszenie na otomoto. adres oszusta autoseller2007 @ gmail.com dla zainteresowanych cała korespondencja z naciągaczem. Aktualne ogłoszenie http://otomoto.pl/infiniti-g35-C16538576.html ale pewnie zniknie równie szybko jak się pojawiło. Poszukałem, poczytałem i ponoć jest to ostatnio popularna forma "wałka" nie tylko na Infinity. Jakbym znalazł lużne 2 godziny zgłosiłbym akcję na policję ale póki co się nie udało. Powodzenia i bądźcie czujni.

Jacob_USA
8th-December-2010, 01:21
Do Poziomy tez tak pisali ale to ze chca kupic auto do Californi zeby wyslal ;) a oni mu zaplaca po...