PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Q50 Premium jak zrobić Premium Tech?



Ardiucius
31st-March-2019, 20:22
Cześć,

Kupiłem Q50 Premium ale jednak brakuje mi kilku funkcji z Tech kamera 360, aktywny asystent pasa, czy aktywny tempomat.
Czy jest coś takiego możliwe i ile by to kosztowało?

Przypuszczam że wszystko jest plug&play więc nie powinno być problemu. To jest po prostu większy komputer, wymagający modyfikacji.
czy ktoś już próbował coś takiego zrobić? W polskiej dystrybucji chyba nie ma Premium Tech a jednak komfort premium mi bardziej odpowiada niż Sport.
Stary jestem więc wygoda przede wszystkim.

Pozdro,
Ardu

slepy62
31st-March-2019, 22:08
Cześć,

Kupiłem Q50 Premium ale jednak brakuje mi kilku funkcji z Tech kamera 360, aktywny asystent pasa, czy aktywny tempomat.
Czy jest coś takiego możliwe i ile by to kosztowało?

Przypuszczam że wszystko jest plug&play więc nie powinno być problemu. To jest po prostu większy komputer, wymagający modyfikacji.
czy ktoś już próbował coś takiego zrobić? W polskiej dystrybucji chyba nie ma Premium Tech a jednak komfort premium mi bardziej odpowiada niż Sport.
Stary jestem więc wygoda przede wszystkim.

Pozdro,
Ardu

Przeróbka za kilkadziesiąt tys. zł...
Lepiej sprzedać PREMIUM i kupić UPPER PREMIUM

PawelInfi
31st-March-2019, 23:19
Plug & play powiadasz? :)
Tak j/w, sprzedaj i kup Premium Tech, doposazyc sie fabrycznie nie da - tzn pewnie daloby rade ale finansowo to sie nigdy nie zapnie.

Ardiucius
2nd-April-2019, 21:04
Domyślam się że było by taniej i łatwiej ale w ofercie nie było premium tech :(
A czy przynajmniej aktywny tempomat da się jakoś doinstalować?

Ardiucius
2nd-April-2019, 21:11
Jak na razie jedyny improvment jaki mi się udało zrobić to dywaniki z Ali i powiem że są zajebiste :)


12282

czejzee
2nd-April-2019, 22:25
Chyba najłatwiej by było z kamerą 360, do niej trzeba by kupić nowe lusterka tudzież ich obudowę. Z przodu inny grill z wneką na kamerkę no i ktoś musiałby to "pożenić", nie wiem na ile to możliwe...trzymam kciuki! Pierwsze Q50 nie miało tych funkcji i było super ale teraz mam i przyznam, że mega mi się to przydaje, w szczególności w trasie

wlaziu
3rd-April-2019, 01:15
Wszystko wymaga innych wiązek = prucie całego auta. Jeśli chodzi o 360 to chyba widzialem kombinowany moduł z Chin.
Aktywny tempomat = tarcza bezpieczeństwa... zapomnij: 3 radary, wiązki, aktywne hamowanie, Eco pedal... Tego jest dużo.
Asystent utrzymania pasa ruchu... Pierw trzeba mieć DASt