PDA

Zobacz pe?n? wersj? : przeglądanie zdjęć w FX II gen.



slepy62
11th-December-2010, 20:27
Vania - jak juz kiedyś pisałem na samym poczatku przeglądałem zdjęcia. Potem nie mogłem dojść jak to robiłem.
Dzisiaj grzebiąc przy ustawieniach, przypadkiem doszedłem jak to się robi.

Na głównym panelu SETTINGS - OTHERS - IMAGE VIEWER

Zdjęcia miałem z rozszerzeniem *.jpg - więc nie wiem czy inne też obsługuje...

białykruk
17th-December-2011, 16:58
witam sprawdzalem to dzisiaj w swoim FX35 2009 i nie ma takiej opcji w settings. czy jest to dostepne w wersji z NAVI ?

sirtrojan
17th-December-2011, 17:56
Nie dogadacie sie Panowie - hamerykańskie i europejskie FX II gen mają inne moduły nawigacji. Bodajże US zapisuje na hdd a europa jedzie z płyty. Pamiętam jak kolega Andrzej walczył z brakiem nawigacji w jego FX50.

slepy62
17th-December-2011, 20:36
Nie dogadacie sie Panowie - hamerykańskie i europejskie FX II gen mają inne moduły nawigacji. Bodajże US zapisuje na hdd a europa jedzie z płyty. Pamiętam jak kolega Andrzej walczył z brakiem nawigacji w jego FX50.

Europejska NAVI to także zapis na HDD - żadnej płyty - trzeba by jakiegoś dobrego "informatyka" uruchomić żeby to sprawdził i zweryfikował, w końcu to "tylko" zwykły komputer lol

slepy62
17th-December-2011, 20:41
witam sprawdzalem to dzisiaj w swoim FX35 2009 i nie ma takiej opcji w settings. czy jest to dostepne w wersji z NAVI ?

O ile się nie mylę musisz mieć system cyfrowej rozrywki (MES) dotyczy CD/DVD i plików odczytywanych z USB

białykruk
18th-December-2011, 21:32
yhym no to nie mam tej opcji ...:|