PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa zabawka - pgkoci.

pgkoci
11th-April-2019, 19:38
Po tym jak w końcu sprzedałem lexa szukałem czegoś w mniejszym budżecie. Padło na 14-letniego staruszka MB E500. Sprowadzony z Japonii, podobno mały przebieg 100tys. km. ale wymaga dopieszczenia. Obecnie walczę z uszczelką pod pokrywą zaworów - po wymianie nadal ciekło, teraz doszczelnili silikonem i muszę chwilę pojeździć by zweryfikować. Generalnie jeździ się przyjemnie i mam tylko nadzieję, że nie będzie sprawiać za dużo problemów:eyebrows:
Poniżej kilka fotek. Macie może pomysł co to za końcówka kabla w podłokietniku i jakieś elektroniczne ustroństwo Panasonica?
Z tyłu odkleja się też podsufitka - może macie w okolicy Warszawy na jakiegoś tapicera, który by podkleił, bo raczej wolałbym uniknąć wymiany?

czejzee
11th-April-2019, 20:41
Fajny sprzęt! Coś z wydechem było robione, lub będzie?

pgkoci
11th-April-2019, 20:46
Ma stylistyczny pakiet amg - przyciemnione z tyłu oznaczenia, 2 rury z napisem amg ale dzwięk jest delikatny sprzyjający komfortowi i mi to odpowiada - FX brzmi bardziej rasowo:-) Raczej nie planuję modów w tym zakresie.

zajac01
11th-April-2019, 21:53
Z tyłu odkleja się też podsufitka - może macie w okolicy Warszawy na jakiegoś tapicera, który by podkleił, bo raczej wolałbym uniknąć wymiany?

Podjedź do 4drive na Leonidasa na Okęciu, to Ci to ogarnął.

sirtrojan
12th-April-2019, 00:30
kup klej tapicerski w spraju i sam sobie ogarniesz :)

pgkoci
12th-April-2019, 05:51
Dzięki za podpowiedzi:-)

PRIMAR
12th-April-2019, 11:56
... i jakieś elektroniczne ustrojstwo Panasonica?
ETC - Electronic Toll Collection System - system obsługujący bezprzewodowe płatności na japońskich autostradach.
https://www.youtube.com/watch?v=c0PFXCx-K0E
Rzecz u nas absolutnie nieprzydatna. :)

pgkoci
12th-April-2019, 16:07
ETC - Electronic Toll Collection System - system obsługujący bezprzewodowe płatności na japońskich autostradach.
https://www.youtube.com/watch?v=c0PFXCx-K0E
Rzecz u nas absolutnie nieprzydatna. :)

O faktycznie, będę musiał zatem to wywalić... Bardziej interesuje mnie ta końcówka w podłokietniku. Kiedyś w tych modelach chyba montowali jakieś nokie i to może do nich ale nie mam pewności.
Nic Wam nie mówi ta wtyczka z ostatniego zdjęcia?

Rysiu365
26th-April-2019, 20:38
Ten kabel jest od podstawy telefonu w podłokietniku jest telefon tzn powinien być. W ML-u W164 miałem stacje dokująca od tel ale słuchawki brak --- koszt zakupu 500 zł wiec stwierdziłem że obędzie się bez.
Mam nadzieje że pneumatyczne zawieszenie Tobie nie siądzie w nim ;) mimo że stara buda ( w sensie model - bo do dziś jest ładny ) zaiwecha 1300 na jedno koło :) Jak będziesz chciał całkowicie odłączyć trakcje pisz ;) ale możesz wygodnie na yt znaleźć. Generalnie pancerny silnik 5L 306 hp .

Miałem też 211 ale 320 benzynę w 4maticu lubiła dupa usiąść po dwóch nocach ;) na szczęście wstawała :P