PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ładowanie Kluczyka



Rysiu365
14th-April-2019, 19:38
Witam

Mam pytanie jak długo trwa ładowanie kluczyka w slocie aby zaczął działać ?? Wziąłem z szafki drugi pilot i nie mogę otworzyć guzikami auta. Jeżdżę na pierwszym ładując drugi ale cały czas nie trybi, jak długo w slocie powinien być, by się naładował ?

matyj2
14th-April-2019, 19:51
Tam jest bateria którą się wymienia a stacyjka z tego co mi wiadomo to nie ładuje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

grabba
14th-April-2019, 21:16
Trzeba wymieniać baterię.

Rysiu365
14th-April-2019, 21:20
Bateria 2032

ŁukiQX70
14th-April-2019, 21:25
Tak, trzeba wymieniać, tylko akurat chyba mi się trafiają dziadoskie baterie bo jakoś szybko padają. Fakt, że do slotu kluczyka nie wkładam, więc może w tym leży problem krótkiej żywotności baterii.

Mateusz ex37
15th-April-2019, 08:55
Wymień baterie. Nawet jak się podładuje to na krótko. Slot to chyba bardziej do awaryjnego odpalania jest. W EX działa nawet gdy w pilocie w ogóle nie ma baterii.
Natomiast zastanawiam się jak awaryjnie odpalić QX60 bo tam nie ma takiego slotu.

czejzee
15th-April-2019, 09:39
3 minuty roboty z wymianą baterii ;)

slepy62
21st-April-2019, 10:21
Slot to chyba bardziej do awaryjnego odpalania jest. W EX działa nawet gdy w pilocie w ogóle nie ma baterii.
Natomiast zastanawiam się jak awaryjnie odpalić QX60 bo tam nie ma takiego slotu.

Slot jest faktycznie do odpalania awaryjnego (nie ma nic wspólnego z ładowaniem - w pilotach są zwykłe baterie - nie rechargable),
jak nie ma slota (w Q50 np. nie ma) i jest słaba bateria przykładasz pilota do guzika START (chodzi o odczytanie IMMO które jest zakodowane bodajże w główce kluczyka mech.)...

Z moich doświadczeń wynika że 25% tych baterii kupowanych u "zegarmistrzów" w galeriach, w naszych pilotach nie zadziała (są za słabe, prawdopodobnie przeterminowane)
- więc najlepiej kupować firmówki z jakiegoś pewnego źródła...