PDA

Zobacz pe?n? wersj? : M35 Jakie ono jest ? Infiniti m35/37



hewamich
15th-April-2019, 14:33
Witam

Podobny temat się pojawił ale było mało informacji. Mam parę pytań bo przygotowuję się do zakupu

1.) Czy tylko wersja S ma tylni± o¶ skrętn± ?
2.) Czy ta o¶ często się psuje i jakie s± ewentualne naprawy ?
3.) Na co uważać przy zakupie ?
4.) Jakiej wersji najlepiej szukać aby ewentualnie w przyszło¶ci tylko podbić warto¶ auta ?

Mam nadzieję, że jaki¶ fachura wypowie się w temacie

Pozdro :)

grabba
15th-April-2019, 21:15
1) Tak
2) Na forum był jeden przypadek. Jest tam kanał, w którym może zbierać się woda - można zalać go jakim¶ gęstym smarem.
3)
* jak w każdym Infiniti - czy silnik zalewany dobrym olejem ... czy wymieniany olej w skrzyni i dyfrze
* roleta tylnej szyby może hałasować przy wrzucaniu biegu wstecznego - wyciera się plastikowa zębatka
* piasty - mog± hałasować i być do wymiany
* koledzy z forum zgłaszali problem z radarem
* przewody elektryczne do klapy bagażnika mog± się przecierać - u mnie nie działa otwieranie bagażnika przyciskiem w klapie
4) Mka raczej nie będzie zyskiwać na warto¶ci - bardzo niedoceniany model - niestety

Mam Mkę i EXa - oba z tym samym silnikiem 3.7 w benzynie i oba z 2010 roku. EX 105 tkm, Mka 170 tkm przebiegu. Poza pierdółkami (otwieranie bagażnika, roleta tylnej szyby), to tylko olej, filtry, klocki, tarcze i piasty. W Mce żarówki z przodu wymieniłem przy 170 tkm.

lukasz32
15th-April-2019, 21:43
Podczepię się pod temat - kamera cofania w emce raz działa, raz ¶nieży, raz ekran jest czarny a raz niebieski. Przyczyny szukać w wi±zce koło zawiasów, czy we wtyczce przyskrzyni?

grabba
15th-April-2019, 21:51
lukasz32, wł±cz wsteczny i popro¶ kogo¶, żeby poruszał klap± bagażnika ... jeżeli zauważysz zmianę na ekranie, to pewnie przewody w klapie.

U mnie przez jaki¶ czas przycisk klapy bagażnika działał, gdy było wilgotno na dworze (polu). Może wtyczka przy samym przycisku za¶niedziała - nie chciało mi się grzebać :)

ps. Mkę od dłuższego czasu traktuję bardzo użytkowo i dopóki codziennie odpala i mnie zawozi na miejsce, to nie przejmuję się pierdółkami.