PDA

Zobacz pe?n? wersj? : zapach paliwa



linkintiger
15th-December-2010, 05:42
od 2dni temperatury spadly do 7F i od tego samego momentu zaczalem czuc mocny zapach paliwa w srodku auta nic na zewnatrz zadnej kaluzy nic tylko ten zapach w srodku nawet jak wylacze ogrzewanie to dalej smierdzi. Jakies porady co moge sprawdzic?

Jacob_USA
15th-December-2010, 05:47
Wyciek lekki z przewodu paliwa ?? sprawdz przewody paliwowe pod maska oczywiscie

Black
15th-December-2010, 10:44
Ponoć przy niskich temperaturach niektore rodzaje benzyny mocniej aromatyzują.

sirtrojan
15th-December-2010, 12:16
Z benią nie ma żartów wiec lepiej podjedź do jakiegoś shopu żeby przejrzeli ci instalkę.
Może to ma coś wspólnego z zamontowanym przez ciebie zaworem?

linkintiger
15th-December-2010, 21:58
watpie exhaust i zawor niczego nie dotyka pod maska nic tez nie smierdzi to cos jak by z bagaznika zalatywalo a bagaznik mam pusty. bylem u 2 mechanikow i oni tez oczami swieca jedyne co znalezli ze cos lekko pod autem przecieka jakas ciecz zaraz pod tylnim siedzeniem lekko oleista ale wogole nie smierdzi jak bezyna.:(

Jacob_USA
15th-December-2010, 22:17
Jedz na wymiane oleju do INFINITI zlec wymiane oleju i przy okazji popros chlopakow grzecznie czy moga Ci rzucic okiem na samochod czy wszystko jest ok. Tylko pamietaj nie dawaj dodatkowego zlecenia na przeglada auta nie powiedz im co Cie boli bo Ci policza za to a tak to sami to wynajda i dadza Ci znac co to jest ;)

Ja tak zrobilem zaraz jak kupilem auto wszyskto mi ladnie wypisali co mam do wymiany

sirtrojan
15th-December-2010, 22:46
jedyne co znalezli ze cos lekko pod autem przecieka jakas ciecz zaraz pod tylnim siedzeniem lekko oleista ale wogole nie smierdzi jak bezyna.:(

pod siedzeniami są pompy paliwa wiec nie lekceważył bym takich wycieków - nawet jak nie śmierdzą.
A może to spaliny walą ci przez zawór do kabiny w jakiś magiczny sposób?

linkintiger
16th-December-2010, 06:10
jacob dobry pomysl bede musial tak zrobic.

sirtrojan watpie jedyne co zrobilem to zalepilem tapem ta dziurke co przepuszczalem nia kabel tak jak bylo orginalnie i tylko troche czuc ale naprawic tez bede musial to cokolwiek to jest. Prawdopodobnie to kombinacja nowego zaworu wibracje plus zimno cos puscilo i tyle.

lolipanther
16th-December-2010, 12:51
a mnie się wydaje ,że to własnie spaliny jest zimno samochód dłużej na ssaniu no i ten zawór pod spodem samochodu spaliny wypuszcza a nie z tyłu.
tak tylko dedukuje bo tak na prawdę to może być dużo innych przyczyn:)