PDA

Zobacz pełną wersję : Bmw x7

imnowak
20th-April-2019, 18:06
przed paroma dniami zamowilem (odbior w pazdzierniku) sobie BMW X7 M50d. Pierwszy Diesel w zyciu, ciekawy jestem. Zonie zamowilem V60 Volvo wiec opuszzcam Infiniti. Wielka szkoda, ale pomijajac zwijanie zagli w EU to nic ciekawego w ofercie nie ma. Na Forum pozostane (4 lata, 3 rozne iiii) gdyz ciekawy jestem co z ta marka bedzie sie w przyszlosci dziac.

neromax
13th-June-2019, 08:36
Super fury, możesz mi powiedzieć czym się zajmujesz, ja też chce to robić ;)

imnowak
16th-June-2019, 11:41
jesli nie wolno to prosze usunac: www.nowak-foitzik.de

skansen
16th-June-2019, 16:01
przed paroma dniami zamowilem (odbior w pazdzierniku) sobie BMW X7 M50d. Pierwszy Diesel w zyciu, ciekawy jestem.

Gratuluje zakupu!
Zmiana dość radykalna. Infiniti w stosunku do BMW jest odbierane jako marka dość dyskretna, "co to jest" wiedzą wtajemniczeni. A BMW, co prawda niezbyt głośno, ale jednak krzyczy "mam 500 koni" :) Ale to może tylko moje wrażenie?

alfaiomega
17th-June-2019, 19:03
trochę dziwne bo zmiana Qx70 na X7 to zupelnie inny temat - x7 jest wielkim kolosem z ogromnym bagaznikiem (7os) do tego kosztuje wyjsciowo 2-3x tyle co kosztowal nowy qx70 :)
czy ktos z nas porownuje to qx70 do karoqa skody? no nie :) Szybciej porownalbym X7 50d do GL/GLSa albo nawet dodge durango SRT :) (tylko dodge kosztuje polowe ceny x7 - wiadomo ze to ie ta sama ajkosc ale wymiary-lokowanie juz tak i moc silnika)

alfaiomega
17th-June-2019, 19:04
Tak jeszcze dodam - qx70 możnaby przyrównać z nowym X4 (trochę się powiększyło) :) jest to suv coupe o podobnym wymiarach no i ma odpowiednie mocne silniki w wersjach M i cene poniżej 500k

Kazik_R52
18th-June-2019, 01:31
tylko, że qx70 już nie robią od 2 lat.... i to auto wielkości średniej

odpowiednikiem x7 jest QX80, x7 dopiero raz w życiu widziałem, bo wiadomo nowe ,a QX80 to popularne auto, dużo tego widzę i naprawdę świetne auto, gdybym tak dużo nie jeździł to kto wie..... chyba że wstawią do QX80 ten 3.5 hybrydę...z drugiej strony Hyundai/KIA wprowadzają swoje nowości i mogą trochę pozmiatać w klasie średnich SUVów ..............

imnowak
21st-June-2019, 20:04
zmiana radykalna, zgadzam sie, ale po czesci wymuszona. Po pierwsze doszedl pies a jezdzenie z bagaznikiem dachowym (w pazdzierniku do sprzedania) to jakas pokrecona porazka, po drugie, jako, ze konczym mi sie Leasing, to "trzeba" bylo sie za czyms nowym rozgladnac. Jako, ze nowy QX 80 nie jest na rynku niemieckim dostepny a pozatym to straszny wol (mialem okazje sie w Dubaju przejechac) to, przy obecnej konstelacji cenowej jak i faktem, ze to zupenie nowy model na rynku, to zdecydowalem sie na X7. Pol metra roznicy, w poruszaniu sie, mi nie bedzie przeszkadzac gdyz rzadko do miasta wjezdzam, szerokosc taka sama.

Mateusz ex37
21st-June-2019, 20:52
Mistrzem pióra nie jestem, ale sugeruję dodać sobie język z układem polski programisty jeżeli masz obcojęzyczny system operacyjny. Przełączanie się między językami w "Windowsie" to znaczek Windows+spacja na klawiaturze, więc nie wiele roboty a milej by się czytało.

imnowak
24th-August-2019, 18:58
nowe auto czeka juz do odebrania (koniec pazdziernika), przyszedl czas wolnego zegnania sie z QX-em
12847

Mateusz ex37
24th-August-2019, 22:55
Łk 23, 34a. Żeby :infi: wymieniać na śmigło ? Nigdy w życiu.
A tak na poważnie to życzę wszystkiego dobrego i setek tysięcy kilosów bez awarii. :)

imnowak
25th-August-2019, 14:47
Żeby :infi: wymieniać na śmigło ? Nigdy w życiu.

Nasze iiii sa w miedzyczasie po prostu stare. I nawet jesli w samochodzie dalej silnik i wlasciwosci jezdne sa najwazniejsze to wierz mi, ze ten X7 zostawia daleko w tyle i osiagami i zawieszeniem mojego QX-a. No chyba, ze glosno i twardo u kogos priorytetem sa. Do tego multimedia, jakosc materialow, wyposazenie bezpieczenstwa itd. Chetnie bym i zostal przy tej marce, ale przy tej polityce (ucieczka z Europy) i tych modelach nie ma takiej opcji.

Mateusz ex37
25th-August-2019, 16:28
Jasne to było pół żartem. Ja robię 25tys rocznie. Więc mogę sobie pozwolić na jazdę starym autem. Zresztą ja to lubię. To jest ból, że nowe I nie mają już tego czegoś.

ArtPol74
26th-August-2019, 13:13
W tym tygodniu widziałem X7, chyba w okolicach Wrocławia. Po zapowiedziach BMW, myślałem że większe gabaryty.

alfaiomega
1st-September-2019, 14:43
większego nie ma. to bezposredni konkurent dla GLSa - 5.1m długości, jak seria 7 :)