PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Moduł SNOW w FX 37S



Rosaria
17th-December-2010, 20:55
Witam,

potrzebuję info dot. tego trybu jazdy. W instrukcji piszą, że dotyczy jazdy w głębokim sniegu. Moje odczucia są inne - włącznenie tego trybu powoduje niesamowitą zdolność jazdy w warunkach zimowych. Piszą w instrukcji, że jest to system do wykorzystania tylko na głębokim śniegu. Pytanie czy jak będę przesadzał wpłynie to negatywnie na moje kochane inf?:(

Z góry dzięki za pomoc.
M

Dropser
17th-December-2010, 21:51
Ja tego nie mam, ale wydaje mi się ( z tego co opowiadali w salonie)że to służy tylko do wyjeżdżania z głebokiego śniegu, taki dodatkowy kop. Ale może sie mylę.

Jacob_USA
17th-December-2010, 21:53
To tylko robi wlasnie zeby nie bylo zrywu aby kola powoli sie zaczynaly obracac ;)

sirtrojan
17th-December-2010, 21:54
Tak sobie myślę ze jeśli mamy wątpliwości można napisać do infi polska oficjalne zapytanie w nurtujących nas sprawach.

Co do snow - użyłem tego dwa razy. Pierwszy i ostatni. Tak zamula auto że trzymam się od tego wynalazku z daleka, ale nie mówię że to złe rozwiązanie - mi po prostu nie podeszło.
Tak samo z resztą jak LDW ( line departure warning). Niby fajnie bo pilnuje za kierowce pasa ale całkowicie bezużyteczne na polskich drogach gdzie na jednym pasie może być po kilka linii równoległych które zostały po poprzednich remontach, objazdach itp.

seba79
17th-December-2010, 23:38
No ten system snow zamulaczem jest ,ale on ma zadanie dzialas w sniegach i drogach duzych sniegowych wiec tam robi swoja robote.

Jacob_USA
18th-December-2010, 00:03
No ten system snow zamulaczem jest ,ale on ma zadanie dzialas w sniegach i drogach duzych sniegowych wiec tam robi swoja robote.


Seba pierwszy raz nie rozkminiam o co Ci chodzi "dzialac w sniegach i drogach sniegowych"

Rosaria
21st-December-2010, 13:34
Witam,
Panowie dzwoniłem do Infiniti - tak jak powyżej piszecie. Do wyjazdu z głębokiego sniegu, albo do jazdy w bardzo trudnych warunkach - lód, śnieg na drodze nieusunięty prze służby drogowe. Można jechać w tym trybie dłużej bez obawy o samochód, jeden "-" wzrasta zużycia paliwa.

Pozdrawiam
M