PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zakup Infiniti G37X kilka pytań i wątpliwości



maciejskyy
17th-May-2019, 13:50
Hej, rozglądam się za jakimś ładnym G37X. Jestem z Trójmiasta i w pobliżu znalazłem takie ogłoszenie: https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-g-g37-x-awd-kamera-szyberdach-xenon-zamiana-ID6BT5ts.html

Auto zostało sprowadzone z Kanady, w Polsce dwóch właścicieli. Czy ktoś z was oglądał to auto lub wie coś więcej na jego temat?

Mam też kilka pytań dotyczących różnic pomiędzy wersją US a EU.
Wiem, że są różnice w układzie kierowniczym, hamulcowym i zawieszeniu.
Czy jest to różnica bardzo zauważalna?
Czy ktoś z właścicieli wersji US mógłby się wypowiedzieć jak auto prowadzi się przy prędkościach powyżej 140km/h?
Słyszałem też, że wersje na stany mają inną chlodnicę skrzyni biegów, czy to jest prawda i jak ona się sprawdza w warunkach polskich?
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

Kazik_R52
17th-May-2019, 15:32
Vin Vin Vin

robo
17th-May-2019, 21:11
G37xs coupe-układ kierowniczy bezpośredni,hamulec brzytwa,zawieszenie twarde/obniżony na dedykowanych sprężynach Eibach/.Nie rozumiem pytania o prowadzeniu powyżej 140km/h.

Mc_Abra
27th-May-2019, 11:38
Różnic w układzie kierowniczym, zawiasie i hamulcowym nie ma.
Co do chłodnicy skrzyni biegów nie wiem, czy w G występuje chłodnica płynu ASB.
W Nissanach Murano, Altima, Maxima, zdarzało się, że wersje z USA lub Kanady nie miały chłodnic płynu ASB.
Łatwo je dołożyć. 2 godz roboty max i koszt może ok 150 PLN.

Auto przy każdej prędkości prowadzi się jak po szynach.
Ten konkretny egzemplarz...
Nie ufaj przebiegowi.
I tyle.

slepy62
27th-May-2019, 16:10
G37xs coupe-układ kierowniczy bezpośredni,hamulec brzytwa,zawieszenie twarde/obniżony na dedykowanych sprężynach Eibach/.Nie rozumiem pytania o prowadzeniu powyżej 140km/h.

To G37X z ogłoszenia nie jest wersją COUPE S to G37X SEDAN który na rynku US/CAD nie występował w ogóle w wersji S,
hamulce standard czyli "mocno tępawa brzytwa", wizualnie nie wygląda także na obniżone zawieszenie...

http://www.ifans.pl/attachment.php?attachmentid=12614&stc=1