PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Infiniti QX70 Biały, jakie felgi i jaki kolor



maruss84
25th-June-2019, 21:45
Panowie, kupiłem QX70 kolor biały. Szukam teraz felg 21' i tu mam problem, kupić klasyczne 6-cio ramienne czy turbinki? Iśc w srebrnny czy ciemnny grafit? Dylemt cholerny. Jeżeli macie fotki swoich aut najlepiej białych na tych felgach to prosze pokażcie jak to wygląda

Pzdr

ŁukiQX70
25th-June-2019, 22:08
Widziałem białego Qx70 na sześcioramiennych. Były czarne, jak i wszystkie elementy, które z reguły są niklowane.
Wyglądał nawet fajnie ale po tym, że miałem półtora roku temu białego perłowego DS5 na czarnych 19' to współczuję utrzymania w czystości.
Na YouTube nie ma filmiku z takim zestawieniem jakie Cię interesuje?

maruss84
26th-June-2019, 14:43
Na yt coś tam wynalazłem w różnych konfiguracjach. Właśnie nie do końca pasują mi czarne felgi. Bardziej chyba bym poszedł w ciemny grafit coś jak na obrazku tylko jeszcze bardziej ciemne.
12694

libros55
26th-June-2019, 15:40
Ja mam teraz ciemny grafit w dwoch odcieniach i to jest super kolor. Zrobielm sobie jeszcze ciemniejsze niz na zdjeciach. To kolor uniwersalny bo pasuja do kazdego auta ale najwazniejsze jest to ze prawie nie widac na nich brudu:)

maruss84
26th-June-2019, 16:41
Ja mam teraz ciemny grafit w dwoch odcieniach i to jest super kolor. Zrobielm sobie jeszcze ciemniejsze niz na zdjeciach. To kolor uniwersalny bo pasuja do kazdego auta ale najwazniejsze jest to ze prawie nie widac na nich brudu:)


podeślij fotki jak to wygląda

maruss84
26th-June-2019, 16:42
Ja mam teraz ciemny grafit w dwoch odcieniach i to jest super kolor. Zrobielm sobie jeszcze ciemniejsze niz na zdjeciach. To kolor uniwersalny bo pasuja do kazdego auta ale najwazniejsze jest to ze prawie nie widac na nich brudu:)

dwa odcienie czyli jakaś kombinacja np. góra felgi jaśniejszy a boki ciemniejszy?

libros55
26th-June-2019, 17:18
Srodek jasniejszy a boki ciemniejsze. Fajnie to wyglada byle nie przesadzic:) Na pierwszy rzut oka felgi wygladaja jednolicie. Zrobi sie chlodniej to wyjde i cos cykne;)

maruss84
27th-June-2019, 17:12
Srodek jasniejszy a boki ciemniejsze. Fajnie to wyglada byle nie przesadzic:) Na pierwszy rzut oka felgi wygladaja jednolicie. Zrobi sie chlodniej to wyjde i cos cykne;)

Już jest zimno podsyłaj foty ����