PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witajcie.



kyniovtg
30th-December-2010, 11:26
Cześć wszyskim.Mam na imię Krzysiek i jestem z forum vw-passat,a auto to Passat b5 FL model 2003 1.9TDI(klekociek)ale zrobiony na 200KM i 400NM jakoś jeżdzi :) Najarałem się na nowego Fx50S ale ze stanów,bo w Polszy za drogo,a w USA troszkę taniej i jak coś to się ściągnie na mienie przesiedlencze.Czy jest duza róznica pomiędzy INFINITI ze stanów,a europy?Pozdrawiam wszystkich maniaków

sirtrojan
30th-December-2010, 12:04
Witamy witamy.
Podobno coś około 1000 punktów różni europejskiego i amerykańskiego 50s. Poszukam w sieci jak bede miał chwilkę i wrzucę tu na forum. Bo sam jestem tym zainteresowany ;)

Wiem że jest inna nawigacja /z hd nie działa w europie/ i są słabsze hamulce /różńica w ilości tłoczków/. C

Athens
30th-December-2010, 13:56
Witam KynioVTG.

Nie odmówię sobie zapytać... skrót VTG w nicku to przypadek czy masz z nimi coś wspólnego? Swoją B5 tam robiłeś? Chip?
Czyli taki zawodowy "ulepszacz" z ciebie :-)

Jeszcze raz witamy i zapraszamy do częstych odwiedzin naszego forum. Pisz co w temacie FX'a.
Powodzenia!

kyniovtg
30th-December-2010, 16:11
Z VTG nie mam nic wsólnego ale VTG to nic innego jak VolkswagenTunigGroup to chyba każdy wie ;-),a samochód przerobiony wizualnie jak i mechanicznie.Silnik przeszedł kilka modów...,program robił Witek z MR Motors itd. A Infiniti bardzo mi się podoba troszkę ten kuferek mały(410l)ale wrazie co to się siedzenia rozłoży.Jak się okaże,że FX ze stanow tak bardzo odbiega od tej z europy to poczekam i przytargam cos z niemcowni(FX30d to najpierw brałem pod uwagę),bo na nowe to mnie nie stac.

Jacob_USA
30th-December-2010, 16:40
Jak jezdziles TDI a teraz przeskoczysz na FX50s to bedzie to dla Ciebie szokiem :D

sirtrojan
30th-December-2010, 20:35
kyniovtg wrzuć foty swojego paska do odpowiedniego działu http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?81-Co-stoi-w-garau-poza-INFINITI-%29
napisz co tam dłubałeś - ile wyciągnąłeś z chipa i zarzuć może jakiś wykres z hamowni ( jak robiłeś).