PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zimowy Spot Warszawski - 14.01



Athens
2nd-January-2011, 21:54
Hejo Ferajna!

Zbieramy się na jakimś spotkaniu w tym nowym roku? Myślimy coś? Jakaś pizza, pogaduchy? Tylko nie mówić mi, że każdy zapracowany i nie da rady. Propozycja terminu?

sirtrojan
2nd-January-2011, 21:56
Rzuć termin i miejsce a i ja tam się pojawię :)

Athens
2nd-January-2011, 22:07
Następny weekend, Maroko , Casablanca. Pasuje? :-)

A poważnie to w grę wchodzi zapewne ciepłe miejsce (bo ostatnio klubowicze narzekali). Możemy spotkać się w jakimś centrum handlowym, Arkadia? I pójść do Sphinxa , Street'a. Albo Jeff's na Polach Mokotowskich?
Może być też coś cięższego gatunku, Praga Pn. , ul. Czynszowa , Pub Nokaut - nazwę można różnie rozumieć :-D To żart z tą ostatnią lokalizacją oczywiście.

Teraz termin... piątki są niezłe i tak myślę,że większości będą pasowały. To może 14.I.?

sirtrojan
2nd-January-2011, 22:20
14.01. ja na tak.
Miejsce? - może być tez klub nokaut :)

Gdyby udało się określić ile osób przybędzie to można wtedy zarezerwować sobie stolik w knajpie!
Do listy kolegi Athens-a dorzucił bym jeszcze Route 66 ( świetny dojazd bo znajduje się przy Al.Prymasa Tysiąclecia ( http://warszawa.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/60828,cafe-66,id,t.html ) i jeszcze jeden bar w amerykańskim stylu na Ochocie - obok Parku Szczęśliwickiego.

sirtrojan
4th-January-2011, 15:00
Kto jeszcze pojawi się na spocie?

Athens
4th-January-2011, 16:04
Lenie ruszcie się i wpisujcie na listę. Co to zima to już nie chce się spotykać, hmm? Fajnie jest wirtualnie popisać ale na żywo to co innego.

Co do Route66 to wielki parking łatwy dojazd dla każdego, no i może trafimy na spocik amerykańców (jakieś tam V8), albo off-road.

To jak? Kto chętny poza naszą dwójką?

Black
4th-January-2011, 18:05
Tylko nie mówić mi, że każdy zapracowany i nie da rady.

Cholera jestem zapracowany i nie dam rady:)

Wstępnie wpisuje się na tę długą listę;),nie zabawie pewnie długo ale fajnie spotkać się z członkami klanu nawet przez chwilę:)

sirtrojan
8th-January-2011, 19:31
Odświeżam temat bo cisza jest a to w sumie niedługo bo w najbliższy piątek.
Miejce Arkadia ( na tak przemawiam duży zadaszony parking + knajpka z dorbym mięsiwem). godzina 18 albo 19.

otwieram jakże długą listę:


Athens -G35 coupe
Back - G35 sedan
Sir - FX35 I gen


wszyscy którzy chcą kupić :infi: ew podotykać i albo podyskutować mile widziani :)
Spotkanopotrwa pewnie coś ok 2h. 30 min przy autkach - 1h w knajpie na górze i znowu 30 min przy autkach.

krzychu
9th-January-2011, 22:59
Proponuję o 18:00 i dopisuję się do Was :) Jak będzie później, pewnie będę krócej. Muszę w końcu odetchnąć po wyjazdach do Łodzi.

•Athens -G35 coupe
•Back - G35 sedan
•Sir - FX35 I gen
•Krzychu - FX35 I gen

krzychu
10th-January-2011, 22:55
Panowie i ... Pań jeszcze nie ma na liście ...

Dzisiaj dowiedziałem się, że będe w piątek o 17:00 na Pawińskiego u klienta. Hmmm .. Szacuje dwie, dwie i pół godziny.
Możemy przełożyć spotkanie na kolejny tydzień ?? Mam nadzieję, że sytuacja ulegnie zmianie.

Pozdrawiam
Krzychu

sirtrojan
11th-January-2011, 01:51
Krzysiu jak przełożymy to znowu będzie jakies " cos" - wpadnij po spotkaniu!

Athens
11th-January-2011, 18:38
Przyjeżdżaj. Klient nie zająć :-D Spokojnie załatw go na Ochocie i zawijaj się do nas, myślę , że posiedzimy do czasu , aż się pojawisz.

sirtrojan
11th-January-2011, 18:39
.. myślę , że posiedzimy do czasu , aż się pojawisz.

albo i dłużej !

Athens
11th-January-2011, 20:11
A propos to w końcu Arkadia tak? A gdzie dokładnie? Godzina 19.00 może będzie lepsza , bo to już mniej aut na drogach.

sirtrojan
11th-January-2011, 20:17
19,00 mi jak najbardziej pasuje.
Może poziom -1 pod knajpą Street i tym drugim beerhalecos tam( wjedziemy sobie windą do knajpki).
To jest w w tej części parkingu gdzie jest myjnia.

jak to mam w zwyczaju przygotowałem mapkę :p

1031
POZIOM -1

Athens
11th-January-2011, 21:26
Uwielbiam te Twoje mapy :-D Stwierdzam,że mógłbyś zostać pilotem rajdowym, na bank na 2 pierwszych zakrętach zgubiłbyś kierowcę :-P

sirtrojan
11th-January-2011, 21:34
:eyebrows:ktoś nie dotarł na miejsce jadąc wg moich mapek :whistle:?

rider
12th-January-2011, 00:18
ale fajnie ... ja tez moge przyjechac ?

sirtrojan
12th-January-2011, 00:30
nie możesz :becky: - musisz :thumb:

opowiesz od razu jak tam było z pasażerem z WOŚP!

rider
12th-January-2011, 00:34
bylo coool - bardzo pozytywnie
mamy nowego fana marki ! :)

powiem wiecej

zaraz wrzucam filmy na formum

gdzie wrzucic ?

sirtrojan
12th-January-2011, 00:36
najlepiej tu

http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?79-Video

rider
12th-January-2011, 00:39
idzie

p.s.
tak skatowalem dzis bryke ze musze tylne opony wymienic ... chyba do wiosny nie dojade .. :)

sirtrojan
12th-January-2011, 00:43
wszystko w szczytnym celu :thumb: a z oponkami też sobie poradzisz ;)

rider
12th-January-2011, 00:48
Dobrze powiedziane ...

zapraszam

http://www.ifans.pl/showthread.php?874-Infiniti-G35-na-torze-KIELCE-(miedziana-gora-11-01-2011)&p=8606 (http://www.ifans.pl/showthread.php?874-Infiniti-G35-na-torze-KIELCE-%28miedziana-gora-11-01-2011%29&p=8606)

oceń czy tym razem było bardziej widowiskowo jak poprzednio ??

p.s.
ATHENS żałuj ze nie pojechałeś ze mną ... ale nie ma tego złego już nas wstępnie umówiłem na marzec

:)

Athens
12th-January-2011, 19:38
Ja zawsze chętnie na takie wypady (czasami nawet w ostatniej chwili możesz dawać znać). Jadę 30.1. na Słomczyn, w twoim wątku opisałem troszkę więcej - zobacz. Mnie na listę wpisz a może większą grupą pojedziemy, kto wie?

Żałuję tego kręcenia się wokół własnej osi :-D Powiem ci, że grubo było bo blisko tych barierek cholernie!A twarde są bo Fiesta czołowo na rally crossie w Słomczynie poszła i centralnie przewróciła się na dach. A opony... no u ciebie to zawsze coś znajdziesz chociaż jak to mówią "szewc w dziurawych butach chodzi" ;-)

sirtrojan
13th-January-2011, 23:43
skromny będzie to chyba spot - jak Bóg da to może 6 autek. Panowie ze stolicy i okolic - Wpadajcie nawet bez zapowiedzi! :)

sirtrojan
14th-January-2011, 23:29
no i po spocie.
Było: 4 G35 (2xcoupe 2xsedan) i 1 FX. Nawet nie miałem z kim pogadać o FXach :(

Pojawiła się nowa twarz w sedanie kolega Komoras1234 (hehe teraz wiem skąd ten nick ;)
Poza tym obecni: Black, Athens, Rider i ja
Koledzy Devon, Krzychu,Slepy i Schirru - nieobecni ale usprawiedliwieni :peace:

Nowy punkt programu spota to dobre żarcie i tu po raz kolejny muszę pochwalić restaurację Street :thumb: polędwiczki prima sort choć ziemniaczki nazbyt przypieczone ( ale wciąż zjadliwe).

Na sam koniec przedyskutowaliśmy kilka istotnych dla funkcjonowania forum tematów.
22.00 spot został oficjalnie zamknięty.

PS.
Fotek nie było bo auta były brudne lol

rider
15th-January-2011, 00:30
czuje sie dumny ze zaskoczylem frekwencja, mimo ze od 5 rano na nogach , trasa ciągnikiem ponad 700km
i dałem rade przesiasc sie na G i podjechac

teraz sącze piwko z Bierhalle - całkiem dobre :)

sirtrojan
15th-January-2011, 00:47
ja swojego nie dowiozłem do domu - 4 sztuki poszły jeszcze zanim dojechałem do domu.
;)

i chciałbym podziękować koledze Black za pożyczenie mi PUSTEGO PUDEŁKA gry Fallout :becky:

Grzesiu, oczywiście nie ma problemu :)

Athens
15th-January-2011, 14:28
Dzięki za spotkanie!

Ja tam żadnych polędwiczek nie jadłem :-P Komoras miło było spotkać i zobaczyć twoją furę.
Rider miło,że wpadłeś mimo tylu km za sobą!
Chcecie powiedzieć, że te wszystkie pudełka z grami były puste? Ha ha i to wśród nich miałem niby sobie wybrać coś do grania? Oj Grześki... Ale spryskiwacze to ciekawa sprawa, ciekawe jak w FX wyjdą?

Ogólnie spotkanie ciekawe i miło się gawędziło na różne tematy :-D

PS. No to teraz szukam na aukcjach produktu: dystanse.

sirtrojan
15th-January-2011, 14:37
jak byś poleciał w naprawdę długie to ichiba robi z montowanym gwintem ( alternatywa dla przelotowych dystansów które mogą wymagać dłuższych szpilek!) Swoją drogą to wymiana szpilek to też nie jest jakaś straszna sprawa.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ICHIBA-V2-25MM-BOLT-SPACER-S14-350Z-370Z-G35-G37-Z32-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230b17521bQQitemZ15050 9933083QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccesso ries

sry za OT :P

Black
15th-January-2011, 14:37
fajnie było sie spotkac i pogadać,a tematy były różnorakie i pasjonujące,min kolega Athens opowiadał o sztucznych biustach i ustach,nasz nowy user Komoras1234 (rzeczywiście nick odpowiedni hehe) o różnych sposobach na ułatwianie sobie życia w naszym prawym kraju lol,a Grzegorz jak to Grzegorz nie mogl przeżyć tych rys na dachu (nie widac aż tak bardzo,ale widać:)),a ja ponarzekałem trochę bo nie smakowała mi sałatka i miałem żylastą polędwiczkę:).

Kolego Rider twój wydech jest w dechę,a kiedy odjeżdżałeś to zapewniam że było cię słychać jak skurczybyk.

Co do płyty to przypal jak cholera,bo wziałem 5 gier na wymianę a tę którą mialem dać Grzechowi zostawiłem w konsoli,trudno na razie ciesz się pudełkiem:) (Killzona nie Fallout)

Na lato planujemy zorganizować konkretny ogólnopolski zlot (weekend,grill&browar).

Athens
15th-January-2011, 14:54
Ciekawe , że tak to wszystko ładnie zapamiętałeś :-D Mówiłem ale pokazywałem "Sirkowi" foto a on: to zrobione, to nie jej ha ha ale zbliżenia robił :-P
Ale o gejach niczego nie zapamiętałeś? Takie ustawki są zajefajne, raz na jakiś czas trzeba się spotkać i pogadać - odmóżdżyć i pomówić o czymś innym niż praca.

Dzięki za link do aukcji. Na spokojnie poszperam jeszcze i pewnie to zrobię bo przy Sebastiana G35 mój to koła ma tak schowane, że lepiej nie mówić. A wydech też ma fajny.

Taki ogólnopolski to pasjonujące wyzwanie - czemu nie? Zobaczymy ile osób będzie wstępnie chętnych i jaki to miałby być termin...?

sirtrojan
15th-January-2011, 15:52
jeszcze jedna aukcja dla ciebie : zakonczona ale moze warto tam zadzwonic : http://moto.allegro.pl/h-r-dystanse-25mm-nissan-5x114-3-drm-system-i1305053855.html

komoras1234
15th-January-2011, 19:02
spot udany, miło było was poznać, trzeba by założyć grupe na facebooku bo to latwiej i szybciej znajdzie innych użytkowników infiniti... pozdrawiam

slepy62
20th-January-2011, 23:42
Pozdrawiam wszystkich spotowiczów, niestety nie dojechałem na czas, gdy uprawialiście pasibrzuszki, twardo koło trzymałem.
W Wa-wie byłem ok. 1 w nocy więc...:(

Athens
21st-January-2011, 17:14
Usprawiedliwienie przyjęte :D

A tak serio to są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu. Na następnym pewnie Cie nie zabraknie także się jeszcze nagadamy. Pozdro.

Black
21st-January-2011, 17:23
Odnośnie piątkowego spotkania to dostałem reprymendę od Grzecha że za ostro jeżdżę po mieście:),dopiero po tygodniu to do mnie dotarło lol.

sirtrojan
21st-January-2011, 17:35
no tak - ciśnie jak wariat a to miasto - ludzie łażą jak zahipnotyzowani, przebiegają przez ulicę albo nagle na nią wchodzą - nie mówiąc o tym ze zaczynają wysiadać z auta jak nie sprawdza w lusterku czy mogą :/

Apropos wyskakujących ludzi to na takich mówię kozice i co dziwne z reguły mają coś ok 70 lat i absolutnych warunków do takich zachowań. Oczywiście zdarzają się i młode takie po 12 lat - małe i dużo sprawniejsze a co ciekawe prawie i nieśmiertelne ( bo tak im sie wydaje). Dlatego cisne jak jest prosto, długo , szeroko - w mieście na miękko. Grzechu jak dajesz rade i auto staje ci w miejscu to w sumie twoja sprawa jak śmigasz :)

Jacob_USA
21st-January-2011, 17:55
Mysli ze jego G35 jest szybkie hahahahahahahahahahahahhahaha :D

sirtrojan
21st-January-2011, 18:29
Wolne nie jest :thumb: i zajefajnie hałasuje.

Black
21st-January-2011, 19:44
Mysli ze jego G35 jest szybkie hahahahahahahahahahahahhahaha :D

wolne nie jest,oj wiem,wiem zaraz powiesz że twoje śmiga jak rakieta:)

Ja również mam specjalne określenie dla tych którzy nagle włażą przed maskę,zaczyna się na K a kończy na A,i nie jest to kozica:)

sirtrojan
21st-January-2011, 19:57
Ja również mam specjalne określenie dla tych którzy nagle włażą przed maskę,zaczyna się na K a kończy na A,i nie jest to kozica:)

hehe rozwaliłeś mnie tym :becky:

Athens
21st-January-2011, 20:27
A na ile liter bo mam swój typ?