PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Montaż dystansów kół



sirtrojan
3rd-February-2010, 22:27
Znalazłem ofertę dystansów pasujących do :infi: FX 35/45 produkowanych przez znakomitą firmę jaką jest H&R. Jest to najbardziej uniwersalny rozmiar - szerokość 20 mm ( taki też polecają FXerzy z za Wielkiej Wody)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H-R-20MM-WHEEL-SPACER-5X114-3-G35-FX35-FX45-I30-I35_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a048aa36dQQitemZ18 0464821101QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAcce ssories

Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o info to może zorganizujemy jakiś zakup grupowy.
Ja na pewno sprawie sobie takie coś ale dopiero w połowie marca ( na razie mam inne wydatki na głowie) tak że na wiosnę będą już na aucie.

Niestety aby je założyć należy wymienić również szpilki - nie jest to trudna robota jednak może nastręczyć problemów wiec lepiej jest ją powierzyć warsztatowi.
Wkrótce umieszczę tu fotoinstrukcję montażu.

TUTORIAL MONTAŻOWY DOSTĘPNY JEST W ZAKŁADCE ZRÓB TO SAM - FX/EX

Jacob_USA
3rd-February-2010, 22:42
zobacze jak bedzie u mnie wygladac na tych 18stkach 245/45/18 jezeli slabo to sam takie dystanse sobie zafunduje.

Black
4th-February-2010, 00:00
Słyszalem na temat dystansow sporo zlych rzeczy,min;to że szybciej padaja łożyska piast,drążki kierownicze narażone są na wieksze obciążenia i jeszcze cos ale nie pamietam co;).

sirtrojan
4th-February-2010, 12:32
Lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Schirru
4th-February-2010, 19:33
miałem dystanse (5mm z kołnierzem centrującym) zalożone z tyłu w Mistubishi Eclipse. serwisanci nie mogli pojąć dlaczego łożyska padały mi co 5000 km... też byłbym ostrożny w montowaniu dystansów. choć może tylko te moje były jakieś takie nie bardzo teges...

sirtrojan
4th-February-2010, 22:00
Zasialiście w moim sercu ziarnko zwątpienia... dlatego rzuciłem ten temat na IS, tam jest wielu userów z dystansami więc z pewnością podzielą się z nami doświadczeniem :)


DOBRZE, JUŻ MAM KILKA ODPOWIEDZI:
konkludując - nie powinno być żadnych negatywnych rezultatu montażu dystansy - na przód koledzy polecaja 20 mm a na tył nawet 25 mm - nie mniej jednak nie wie jak to sie ma do napędu więc pozostawało by raczej 2x20mm i pewnie tak będzie :becky: