PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Oklejenie auta



linkintiger
10th-January-2011, 22:41
ostatnio zczailem ciekawy temat obklejania auta z zewnątrz plastikowa folia którą można podgrzać i ładnie przylega ciekaw jestem jak się ta folia ma do warunków pogodowych albo na automatycznych myjkach ze szczotkami.

http://www.youtube.com/watch?v=JWgfzkuHVlQ

allsen21
11th-January-2011, 19:14
Ja na swoim G35 04 miałem przezroczystą folię 3M, którą można kupić na stronie z filmiku. Była bardzo fajna - bez problemów zabezpieczała maskę i błotniki oraz zderzak. Nie było jakiś przebarwień ani pojawiających się wybrzuszeń.
Nawet podczas wypadku trzymała pięknie lakier na błotnikach - tam gdzie folii nie było farba odprysła.
Polecam takie rozwiązani szczególnie ludziom, którzy jeżdżą po POlskich drogach gdzie jest dużo kamyków i innych drobnych śmieci.

sirtrojan
11th-January-2011, 19:26
Panowie piszecie o tak zwanym Clear bra. Przeniosę tu dyskusję która wybuchła po mojej deklaracji ze założe na maskę skórzany bra . takie czarne coś na maske nazywane przeze mnie namordnikiem.

Jacob_USA
11th-January-2011, 19:43
Ja na swoim G35 04 miałem przezroczystą folię 3M, którą można kupić na stronie z filmiku. Była bardzo fajna - bez problemów zabezpieczała maskę i błotniki oraz zderzak. Nie było jakiś przebarwień ani pojawiających się wybrzuszeń.
Nawet podczas wypadku trzymała pięknie lakier na błotnikach - tam gdzie folii nie było farba odprysła.
Polecam takie rozwiązani szczególnie ludziom, którzy jeżdżą po POlskich drogach gdzie jest dużo kamyków i innych drobnych śmieci.

Pawel natomiast ja widzialem INFINITI G35 2003 z taka folia od 2003 roku i jest masakra folia nabrala zoltego koloru na swiatlach to wyglada bardzo tragicznie jak i na masce ;)

allsen21
12th-January-2011, 09:21
czytałem o tym na g35driver. Ale kolesie doszli do wniosku że było dwa rodzaje folii i ta z gwarancja na 3 lata tak miała. Nie pamiętam tylko jaki był to producent.
no ale teraz takiej folii nie zakładam - niech lakier oddycha:)

linkintiger
18th-January-2011, 19:31
ja myslalem o bardziej drastycznej zmianie na przyklad ze srebnego na czarny matowy tak jak na lambo

sirtrojan
18th-January-2011, 22:22
Gdybym miał białego FXa to na 100 % wykleił bym dach folią karbonową na wzór jak to się robi teraz w BMW - białe autko i czarny dach. Nawet mi sie to podoba.
Do srebrnego taka opcja jakoś mi nie podchodzi :?

linkintiger
29th-January-2011, 01:46
nie tylko dach cale auto a czesci co sa chromowane obkleic carbon.