PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Profilaktyczne sprawdzenie panewek + koszt ewentualnej wymiany



Apollo888
7th-October-2019, 19:43
Hej,

Orientuje się ktoś ile może kosztować profilaktyczne sprawdzenie panewek (w ASO lub poza)? Dodatkowo ile może kosztować wymiana panewek gdy jeszcze się nie przytarły a widać pierwsze oznaki zużycia? Ile może trwać same sprawdzenie oraz ile z wymianą?

Dodam że dzwoniłem do ASO ale miał do mnie oddzwonić doradca serwisowy - niestety tego nie zrobił. Pytałem jeszcze inne osoby ale również nie otrzymałem odpowiedzi.

lukasz32
7th-October-2019, 20:03
W 5.0 chyba nie da się sprawdzić, bo miska jest mała i nie widać, trzeba rozebrać blok. A na allegro komplet jakiś za 1000-1200 widziałem. Jeśli się myle to niech mnie ktos poprawi.

sirtrojan
7th-October-2019, 20:04
Gruba robota wymiana panewek wiec licz się co najmniej tygodniem bez auta. Koszt też nie będzie mały. obstawiam ze +/- 5 k pln

jakoś niedawno był filmik na YT jak Coobcio wymienia panewki - zobacz jak rozbiera silnik oszacuj sobie ile to może kosztować, tak mniej więcej, dodaj do tego wyjecie i montaż + graty + płyny.

Apollo888
7th-October-2019, 21:21
No to grubo, myślałem że jak wymiana tylko panewek które się nie przytarły to prosty temat. Brrr.

Wielkie dzięki za odpowiedź.