PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Prosba o informacje nt konkretnego G35 coupe z ogłoszenia na otomoto.



chm
22nd-January-2011, 00:00
Witam forumowiczów.
Bardzo się cieszę, że udało mi się odnaleźć to forum, na którym panuje jak widzę znakomita atmosfera.

Przechodząc do sedna...
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad różnymi opcjami wymiany mojego obecnego autka i dość poważnie padło na g35.
Po przejrzeniu for wiele z ofert, które "krążą" po allegro i otomoto są "przerobione" i opisane przez uczestników forum.
Chciałem zapytać o tą ofertę:
http://otomoto.pl/infiniti-g35-coupe-skora-20-kola-automat-C12981266.html
Stoi już (wnioskując po zdjęciach) od dłuższego czasu. Cena też podejżanie atrakcyjna. Czy ktoś miał doczynienia z tym egzemplarzem ?

Zainteresowany jestem g35 coupe najlepiej w roczniku, który miał już spojler do kwoty 50 - 55k :)

Pozdrawiam

Jacob_USA
22nd-January-2011, 00:27
Kurde zeby pakowac sie w 07 rocznik ;) nie lepiej juz 08 zabrac ;) tak czy siak sztuka ta wyglada naprawde dobrze

sirtrojan
22nd-January-2011, 00:31
tego ogladal kolega Athens jak poszukiwał swojej coupety - coś było z tapicerką i siedzeniami ale najlepiej niech on sam się wypowie.

powodzenia w poszukiwaniach. jak sie na cos natknę - wrzucę w tym temacie.

qczarq
28th-January-2011, 00:47
Sam szukam coupe :) jestem z Poznania podjadę zobaczyć w sobotę, bo to kilka km, dam wam znać na forum

Athens
28th-January-2011, 14:52
Oglądałem ten egzemplarz...

Nawet są zdjęcia na naszym forum jak on wyglądał wewnątrz w czasie wakacji. Moje zdanie jest takie... , jeśli jesteś tapicerem lub znasz jakiegoś zaufanego to tapicerkę ogarniesz. Samochód moim zdaniem jest po powodzi, w środku oprócz tapicerki uszkodzonej - straszny zapach. Z tego co pamiętam to przód walony i bok, dokładnie nie pamiętam ale moje odczucie było zdecydowanie negatywne. Masz blisko to nie szkodzi podjechać ale nie napalaj się na niego.

Na osłodę to w nim podobały mi się felgi 20".

boberek91
28th-January-2011, 17:04
Kupić samochód po powodzi to chyba najgorszy wariant. Jaką masz pewność, że elektronika jest sprawna - czy odpalą w odpowiednim momencie airbagi (jeśli w ogóle są?!)?

sirtrojan
28th-January-2011, 17:08
generalnie zasada jest taka ze nie można zarejestrować w Polsce aut po powodzi ( które miały wpisane w wydziale komunikacji/firmie ubezpieczeniowej w USA fakt zalania) ale jak wiemy wszystko jest możliwe.

Athens
28th-January-2011, 18:57
"ale jak wiemy wszystko jest możliwe. "

Otóż u nas takie auta właśnie się zdarzają. I ten moim zdaniem warty jest max 30.000. Ja sobie go odpuściłem a zasuwałem z Wawy , żeby go zobaczyć, wrrrrr! To , że jest coś z nim nie tak niech świadczy fakt że już stoi i zainteresowania brak.
Nie sprawdzałem go na komputerze , tak dogłębnie nie musiałem , ponieważ skreśliłem go po około 5 minutach oględzin wzrokowych. Masz blisko - zobacz, przekonasz się sam.

Poniżej link do tego auta z naszego forum:

http://www.ifans.pl/showthread.php?495-G-35-Coupe-kupi-po-2005-roku/page4

Elpodzar
29th-January-2011, 15:52
Witam.
Ja też oglądałem ten konkretny egzemplarz kiedy napalony jeździłem po Polsce w poszukiwaniach a nie znałem forum. Z Marek do Baranowa... kawałek.. Niestety autko jest po solidnych przejściach. Pan przez telefon nic nie potrafił powiedzieć ale już na miejscu był łaskaw swój czujnik odnaleźć. Chyba z każdej strony autko dostało na dodatek źle poskładane (szpary między drzwiami a słupkiem czy spasowanie maski). Lakier też odłazi.... PO oględzinach odstąpiłem od umówionej już kontroli w serwisie. Odradzam. Pozdrawiam.