PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam z blue city



qczarq
28th-January-2011, 00:14
Witam wszystkich, od jakiegoś czasu zainteresowałem się marką Infiniti, chcę kupić g35coupe, mam nadzieję, że doradzicie na co zwrócić uwagę i czego unikać. Do tej pory miałem już kilka samochodów, ostatnio jeżdżę Alfą 156sw 2.4 jtd, ale tęsknię za benzyną ;).
Jestem z Poznania, będę bardzo wdzięczny jak ktoś mi pokaże swoje M35coupe, będę wdzięczny za porady. Mówiąc krótko zakochałem się w tym samochodzie, marzę o g37coupe ale to może za rok lub dwa, w tym roku chcę kupić starszego brata. Mam dość duże doświadczenie na podobnych forach samochodowych, będę się też starał pomagać. Liczę na zaproszenie na zlot ;P
Pozdrawiam całą załogę forum.

sirtrojan
28th-January-2011, 01:28
witamy na forum qczarq

na zlocik już czuj się zaproszony. Faktem jest że większość z naszych spotkań odbywa się w W-wie ale wstępnie planujemy jakiś gromadny spęd gdzieś w Polsce - może w okolicach jakiegoś ładnego toru albo lotniska :)

Ekipa G-riders na pewno pomoże ci dokonać dobrego wyboru.

Athens
28th-January-2011, 14:43
Witamy w firmie :D

Napisałeś, że witasz z Blue City... tego centrum warszawskiego??? Bo , jeśli tak to zapraszam do obejrzenia mojego G35.

Pozdrawiam.

sirtrojan
28th-January-2011, 17:04
wg mnie raczej chodziło o coś w rodzaju biało niebieskich barw miasta :)

Jacob_USA
28th-January-2011, 17:25
Kolejorz jak nic :D

Athens
28th-January-2011, 19:02
Pracuję w Blue City często i wszystko z tym miejscem mi się kojarzy :D

qczarq
28th-January-2011, 21:43
witamy na forum qczarq

na zlocik już czuj się zaproszony. Faktem jest że większość z naszych spotkań odbywa się w W-wie ale wstępnie planujemy jakiś gromadny spęd gdzieś w Polsce - może w okolicach jakiegoś ładnego toru albo lotniska :)

Ekipa G-riders na pewno pomoże ci dokonać dobrego wyboru.

są z Poznania?

sirtrojan
28th-January-2011, 21:45
G-riders to generalnie określenie kolegów z którzy śmigają G35 :)

qczarq
28th-January-2011, 21:45
Kolejorz jak nic :D

I wszystko jasne :)

Swoją drogą bardzo mi się podoba poziom ludzi którzy się wypowiadają na forum, to pewnie dzięki luksusowej marce ;)
Bo na golf forum czy innym to tragedia ( nie miałem golfa ;P) ale dużo czytam :).

Jacob_USA
28th-January-2011, 21:56
I wszystko jasne :)

Swoją drogą bardzo mi się podoba poziom ludzi którzy się wypowiadają na forum, to pewnie dzięki luksusowej marce ;)
Bo na golf forum czy innym to tragedia ( nie miałem golfa ;P) ale dużo czytam :).

To Tylko takie pozory jak zobaczysz pana z czarnego G35 ze spoilerem :D to przypomni Ci sie VW forum albo naszego Sirka. Tak w tajemnicy ten to ochlaptus :D nic tylko by sie napier**** :)

sirtrojan
28th-January-2011, 21:56
hehe bo kuba to "stary" wiślak :becky: stąd taki ogarnięty w klubowych barwach :)

Jacob_USA
28th-January-2011, 22:00
:boxing:(L)ubie Cie tez Grzegorzu :D

OK Panowie !!! :focus:

qczarq
29th-January-2011, 13:52
G-riders to generalnie określenie kolegów z którzy śmigają G35 :)


no tak, wpadłem ;).
Swoją drogą chyba będę szukał w USA samochodu, bo w Polsce to nie ma prawie nic na allegro itp

Black
29th-January-2011, 16:02
Poszperaj też na Litwie ,tam auta są niekiedy o połowę taniej niż u nas.

Takie G jak moje z 2003r,dają tam gratis przy zakupie pęta kiełbasy litewskiej:)

qczarq
29th-January-2011, 16:48
Zarzucicie jakieś linki do polecanych wyszukiwarek samochodów?

slepy62
30th-January-2011, 20:15
Witam
Zorganizuj spot pod... cholera zapomniałem co tam jest na ratuszu w Poznaniu - w każdym razie jeden z najładniejszych ryneczków (+Wrocek) w Polsce
to może się wawiaki ruszą...
lol
kiedyś

sirtrojan
30th-January-2011, 20:42
W Poznaniu trykają się koziołki :)

slepy62
30th-January-2011, 21:03
W Poznaniu ? chyba w Lublinie, w Poznaniu coś tam biega po ratuszu ?

sirtrojan
30th-January-2011, 21:24
koziołki w Poznaniu : http://krodo.com/atrakcja,6959,poznanskie_koziolki_na_wiezy_ratuszo wej.html

Athens
31st-January-2011, 13:34
Witam
Zorganizuj spot pod... cholera zapomniałem co tam jest na ratuszu w Poznaniu - w każdym razie jeden z najładniejszych ryneczków (+Wrocek) w Polsce
to może się wawiaki ruszą...
lol
kiedyś

Przepraszam przepraszam!

Najpiękniejszy rynek w Polsce to jest w Krakowie.

slepy62
31st-January-2011, 17:31
Wszystkie mają swój czar, tyle że Kraków w stosunku do Poznania i Wrocławia uważam za przereklamowany, chociaż to ostatecznie rzecz gustu i... pewnie miłych wspomnień :)

qczarq
7th-February-2011, 02:01
jak tylko kupię mojego g35c to od razu coś będę rozmyślał o spocie w POznaniu :)

sirtrojan
7th-February-2011, 02:41
o to chodzi :)