PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam !!! Co mozecie powiedziec na temat tego G35 sedan ? ?



grassik
30th-January-2011, 17:56
Witam, od razu powiem ze w sumie to juz go na 99% kupilem :) Ale moze to był błąd dlatego pytam. Oto linki do filmików od tego G :o http://www.youtube.com/user/infinitijourney Gaz już kazałem zdjąc bo ja nie lubie gazu :) A tak poza tym to jak widac brakuje I w napisie na klapie tylnej , ale do momentu sfinalizowania transakcji ma byc juz z tym I. Postaram sie jeszcze wrzucić fotki z USA jak autko było lekko "drapnięte" , ale do wypadku to mu daleko. No i fotki po zrobieniu autka , pozdrawiam

sirtrojan
30th-January-2011, 18:07
lubisz LPG, nie lubisz jak już jest to go używaj :)
Poza tym autko prezentuje się nieźle - zakładam ze sprzedający zrobił filmik i wrzucił go do sieci.

grassik
30th-January-2011, 18:09
lubisz LPG, nie lubisz jak już jest to go używaj :)
Poza tym autko prezentuje się nieźle - zakładam ze sprzedający zrobił filmik i wrzucił go do sieci.

Tak, wrzucił go dla mnie bo chcialem jak najwiecej wiedziec o tym autku, a same zdjecia nie oddaja tego jak sie prezentuje. A lpg mi nie lezy jakos:D a co do spalania to jakos przezyje, aktualnie jeszcze mam maxime 2002 r. (moze ktos chce kupic :P ) i spalanie 13-15 L przełknę ,pozdrawiam