PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy FX na dzielni ;-)

wildcat
6th-February-2011, 13:00
Witam wszystkich właścicieli, a przede wszystkim miłośników Infiniti.

Ja jestem związany z koncernem Nissana, poprzez posiadane samochody, od wielu lat. Do tej pory śledziłem tylko forum, ale ponieważ nabyłem drogą kupna FX45'2004 postanowiłem się przywitać. A więc witajcie! :)

sirtrojan
6th-February-2011, 13:53
45 to dobry wybór.
Napisz coś o aucie, kolorek, tam w nim siedzi, jakie masz pierwsze wrażenia z jazdy, jakie planujesz modyfikacje.
Czekamy na foty :) i zapraszamy na warszawskie spoty. Chociaż by po to żeby poznać lokalną ekipę :thumb:
No i witamy na forum.

ps. na spota musisz wpaść tylko po to żebym mógł się przejechać twoim autkiem i przekonać się że nawet lekko zmodyfikowana 35 nie dorównuje 45 :)

aha i która dzielnia?

Black
6th-February-2011, 14:37
Witaj

Jak kolega wspomniał wrzucaj fotki abyśmy mogli podziwiać twoja bestię.

wildcat
19th-February-2011, 11:55
No właśnie jestem w trakcie zmiany dzielni: wracam z zachodnich rubieży na stare śmieci, czyli na Ochotę.

Co do koloru to samochód jest jedynego słusznego koloru - Czerwonego ;)

Porządnych zdjęć na razie nie mam, nawet go jeszcze nie zdążyłem umyć od zakupu - niedawno dziecko mi się urodziło. Ale obiecuję, że założę temat dotyczący mojego samochodu i tam będę starał się wrzucać w miarę postępu prac.
A propos modyfikacji, założenie w stosunku do tego samochodu jest takie: nie dotykam się układu napędowego. To co jest fabrycznie zupełnie mi wystarcza, szczególnie na rodzinny samochód. Do tego moim zdaniem wszelkie modyfikacje w tym zakresie zmniejszają jego niezawodność. Także modyfikacje będą dotyczyć ucywilizowania kwestii "europejskości" i paru gadżetów które są przydatne, a w tym samochodzie mi brakuje.
Acha, jeszcze dochodzi kwestia LPG. Ciągle się waham na założeniem instalacji.

Czy jak odpalacie swoje 45-ki na zimno to też Wam tak zawory grają? Ja przynajmniej mam wrażenie że na początku jest dosyć głośno.

Black
19th-February-2011, 12:21
Acha, jeszcze dochodzi kwestia LPG. Ciągle się waham na założeniem instalacji.

nie wahaj się-45 bardzo dobrze znoszą LPG,a każda oszczędność w obecnych czasach jest mile widziana:)

wildcat
19th-February-2011, 12:48
Większy problem mam co zrobić ze zbiornikiem. Średnio mi się podoba podnoszenie podłogi bagażnika, który i tak do rekordzistów nie należy.

sirtrojan
19th-February-2011, 14:26
jak czerwony to przypadkiem nie ten z BBK ap racing?

Mc'Gregor
20th-February-2011, 06:12
Ja też znałem jednego czerwonego FX45 z Wawy. Jeździł nim właściciel firmy Polamp Components, nr rejestracyjny zaczynał się na literę N.
To ten ?

sirtrojan
20th-February-2011, 15:23
to ja od siebie dodam że widziałem czerwonego FXa w Grodzisku Maz. :) ten?

wildcat
22nd-February-2011, 02:53
3 x TAK ;)