PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam



nika
15th-February-2011, 14:03
Mam od niedawna fx 35 i właśnie zawitałam na forum witam serdecznie

sirtrojan
15th-February-2011, 14:50
Witamy koleżankę na forum.
Napisz coś o swoim autku - rocznik, kolorek, wyposażenie ( co ma a czego ci brakuje ) czym śmigałaś wcześniej i jakie były twoje pierwsze wrażenia z jazdy FX-em.

Jak skręcimy kolejnego warszawskiego spota to przy 100% frekwencji będziecie we dwie z koleżanką Dopster :thumb:

Athens
15th-February-2011, 16:20
Serdecznie witamy na pokładzie :D
Jak już Grzesiek wspomniał napisz coś o autku , a może nawet w galerii foto umieść hmm? Co skłoniło cię aby kupić akurat takie duże autko, kobiety to raczej małe wolą...

Pozdrawiam!

nika
15th-February-2011, 16:52
Moje autko jest prawie nowe 2010 rok, białe( monolit white) kupione z salonu w usa, było autem pokazowym. Mam tylko problem z nawigacją, bo nie bardzo wiem gdzie i jak mogę wgrać mapy Europy. Może macie namiar na kogoś kto się tym zajmuje? Chciałam jeszcze zapytać jakie jest napięcie w gniazdku zapalniczki, bo nie działają mi ładowarki do telefonu i nie wiem czy jest inne czy może wysiadł bezpiecznik.
Jak mi się uda to wrzucę foto. Wcześniej jeździłam suzuki grand vitarą, ale w porównaniu z fx 35 to w zasadzie nie ma co porównywać :(( ja zdecydowanie wolę duże auta.

sirtrojan
15th-February-2011, 17:08
fajny kolorek - jak jeszcze ma czarny środek to optymalne połączenie :thumb:

Nawigacja fabryczna nie będzie działać jednak możesz przerobić ja w Markach ( dołożyć naviboxa ) i będzie ci hulała na fabrycznym monitorku Automapa - moim zdaniem najlepsza navi na rynku. Żadna fabryczna się nie umywa.
CO do braku zasilania w gniazdku zapalniczki - to obstawiam spalony bezpiecznik. Sprawdź jeszcze czy działa ci np ten w bagażniku ew w podłokietniku ( sry ale nie wiem gdzie są jeszcze gniazdka ).
Jak żadne nie działa to na 100% bezpiecznik.
Zaczął bym od sprawdzenia tych obok nóg kierowcy ( po lewej stronie ) przy pedałach.

danielV6
15th-February-2011, 17:28
Witamy koleżankę i zapraszamy do galerii :)

nika
15th-February-2011, 17:37
środek mam czarny i drewno klonu płomienistego
dzięki za info co do navi
mam jeszcze problem z wyszukaniem wszystkich stacji np eski można to w jakiś sposób dostosować?

nika
15th-February-2011, 17:39
Witam dzięki za zaproszenia ale nie wiem jeszcze jak się umieszcza zdjęcia

sirtrojan
15th-February-2011, 17:52
Radio przestroja w www.mikar.com.pl (http://www.mikar.com.pl) ( przy al.Krakowskiej - niedaleko pętli tramwajowej na Okęciu)

nie wiem tylko czy ogarniają twoją generację. Jak zadzwonisz do nich to powiedzą ;)

Moją czyli I generację robią na poczekaniu - 20-30 minut roboty.


a tu jest wątek z instrukcją umieszczania fotek :

http://www.ifans.pl/showthread.php?391-Jak-dodawa-fotki-do-forum-kilka-sw-filmik

czarnaxp
20th-February-2011, 21:09
Witam kolezanke :)

nika
20th-February-2011, 21:33
Dzięki za info
już umówiłam się w Markach na przerobienie nawigacji i zmianę świateł napiszę jak zrobią
pozdrawiam
Monika

piotr170169
20th-June-2011, 17:19
Witam koleżankę z osiedla.

sirtrojan
20th-June-2011, 17:23
hehe wypatrzył :)