PDA

Zobacz pe?n? wersj? : auto gasnie 3 4 razy dziennie bez powodu zapala sie slip g35 sedan



uBaW
25th-February-2011, 22:09
witam.
mam malenki problem auto sobie co jaki¶ czas gasnie bez powodu, jade nagle szarpnie zapala sie kontrolka slip auto gasnie,za 2 3 razem odpali i jest ok jade dalej....co to moze byc?dodam ze po takim incydencie dopuki nie wyjme kluczyka ze stacyjki pala sie non stop kontrolki vdc i slip na stale...

z góry dziekuje za pomoc....

mój typ to przepłaywka co wy na to koledzy?

sirtrojan
26th-February-2011, 00:01
przeczy¶ć przepływkę może pomoże ( w sumie to nie wiem czym :/) ja obstawiam jednak co¶ z czujnikiem położenia wału.
ale
Podepnij auto pod kompa - może wysypie jaki¶ bł±d jak by co to dysponuje takim czym¶.

uBaW
26th-February-2011, 10:26
przepływke juz czysciłem...prosze priv jakies namiary z tym kompem moze by sie udało
pzdr.

Jacob_USA
26th-February-2011, 17:35
A co myslisz o pompie paliwa ?? ja bym tez wspomogl auto grounding kit wiele razy w takich sytulacjach pomoglo lepsze uziemienie ;)

POZIOMA
26th-February-2011, 20:29
To nie jest na pewno przepływka, bez niej auto normalnie się odpala i pracuje tylko bije czeka na desce ,ja stawiam instalacje elektryczn± gdyż ¶niedzieje i może nie ma dobrego styku.
Ja bym zacz±ł od grzebienia w kompie pod schowkiem pasażera, itd.

Lukasz
26th-February-2011, 22:25
Miałem podobny objaw ale w innym aucie. Czasem jechał normalnie, czasem szarpał a czasem gasł całkiem. Powód: rozsypała się kostka od czujnika ci¶nienia paliwa i rado¶nie se latała. Jak był styk to auto jechało jak się wysunęła to gasł. Może u Ciebie będzie podobnie. Posprawdzaj kostki pod mask±.

sirtrojan
26th-February-2011, 23:01
sprawdzimy check-a jak sie spotkamy.