PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wyświetlacz w g35 sedan 2007r.



grassik
2nd-March-2011, 13:53
Witam, czy można podłączyc w moim sedanie cos innego pod ten monitorek?? Chodzi mi o to czy mógłbym np. podłączyc jakis przenośny DVD, albo komórke czy cokolwiek innego. W podłokietniku mam 3 wejścia, żółte , białe czerwone i z tego co widze po innych moich domowych urządzeniach to żółte to powinno być VIDEO. Wie ktoś cos na ten temat ? ?:) aha, nie mam navigacji , ani kamery cofania, tylko podstawowe info o audio, aucie, sie na nim wyswietlaja:) pozdrawiam

sirtrojan
2nd-March-2011, 14:01
można ale potrzebujesz do tego uniwersalnego albo dedykowanego boxa.
Teraz nie podam ci dokładnie nazwy ale są różne ustrojstwa które pozwalają na podłączenie rożnych urządzeń.

grassik
8th-March-2011, 18:44
Jak by ktoś wiedział gdzie takie coś kupić to proszę o kontakt :) Przyda sie dla mojej córki w podrózy, niech sobie bajki ogląda a ja sie zajmę jazda :))

rakowski21
9th-March-2011, 23:42
witam jest to do zrobienia za jedyne $15, zrobilem to na swoim 09 fx troche dlubaniny ale bylo to przeciwko mojej religji zeby wydawac$200 za wyzej wymienionego boxa :), wiadomo potrzebujesz jakis dvd player ja kupilem najtanszy z ebay marki boss chyba za jakies $40 i umiescilem go w schowku, dwa on off switche i troche kabla :)
w infinity ktore maja aux wejscia zeby ogladac wystarczy dolaczyc dvd player zaciagnac reczny i stac w miejscu i bedzie gralo, wiec zeby ogladac jadac trzeba troszke oszukac komputer pokladowy! wciskajac reczny wysylasz uziemienie do radia wiec ten kabel ktorym przechodzi masa odcialem go od wtyczki i piscilem do karoserji samochodu i mimo ze jest to tylko uziemienie to i tak dalem switcha , drugi cabel wcielem sie w linie umieszczeajac w nim on off switch jest to kabel od sensora predkosci . teraz jak chce ogladac to wciskam dwa przelaczniki na off i gra:) pozwala to rowniez na wprowadzanie adresu do nawigacji podczas jazdy ( nie do konca potrzebne bo mozna mowiac wprowadzic nowy adres ) jezeli chcesz moge sprawdzic schemat ktore kable trzeba przerobic w twoim modelu

sirtrojan
10th-March-2011, 11:07
Raku zmontuj jakieś DYI - z pomożesz całej społecznosci :infi: :)