PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wieszak na opony.



sirtrojan
8th-March-2011, 11:58
Macie jakiś patent na wieszanie albo wypatrzony wieszak na którym można spokojnie umieścić 20" ?

Przeglądam alle ale tam max 17" ew 250 mm szeroko :/

Athens
8th-March-2011, 16:15
Idź do pana Gienka i wyspawa ci fajny wieszak. Jak masz Felgi z oponami to nie potrzebny ci wieszak (chyba,że oszczędzasz miejsce w garażu). Wystarczy przekładać je co 2 miesiące,żeby odleżyn nie było.
Zaoszczędzisz a to co ci zostanie to na benzynkę przeznaczysz .

sirtrojan
8th-March-2011, 16:18
heeh trafiłeś w sedno - MIEJSCE to jest to czego akurat mi brakuje :)

Athens
8th-March-2011, 16:36
heeh trafiłeś w sedno - MIEJSCE to jest to czego akurat mi brakuje :)

To po prostu posprzątaj :-P

sirtrojan
8th-March-2011, 16:38
hehe teraz to jest jak mały GYM - na srodku wisi worek, stoi łąwka skośna, leży skakanka i hantle hehe
trzeba bedzie posprzątac bo mi te graty w treningu przeszkadzają hehe

Athens
11th-March-2011, 16:27
I jak? Wieszak kupiłeś/zrobiłeś?
Tak a propos garażu i twojego FX. Skoro w dziale "Co ostatnio robiłem..." opisujesz problem z poobijanymi zderzakami a ja mam na stanie kilka zużytych opon pomyślałem o tobie ;D Wiesz jak poukładasz je tam z przodu, na końcu garażu to pewnie problem rys zniknie. Po prostu dojedziesz do opony, poczujesz, trochę cię odbije i już :-P

PS. Pamiętaj,że kamera dział tylko do tyłu ;D

sirtrojan
11th-March-2011, 16:58
parkuje zawsze tyłem :) ale dziękuje za troskę.
Teraz obijam się od kół któe stoją u mnie w garażu i worka :P

pomyśleo tym jak się cieplej zrobi ;) przy okazji malowania środka garażu i drzwi wjazdowych bo zapyziałe są jak siemasz. A takich to ja nie lubię. Może jakiś epoksyd na podłogę bo to co jest teraz to juz staroć.
oczywiście wszytko to jak się dogadam z właścicielem garażu czy za to zapłaci bo jak nie to walę to w czapkę :)


aha a zderzaki to mi życzliwi obijają :/

slepy62
19th-March-2011, 23:00
Podłoga najprościej - unigrunt i farba chlorokauczukowa - przy małym garażu - kilkadziesiąt złotych.

Co do wieszaków - jeżeli zmieniasz całe koła - zamontuj półkę w narożniku - jak garaż niski to dwie - w dwóch narożnikach - z tyłu garażu
koszt (np. w Castoramie):
2 x podpórki + mała podpórka środkowa + płyta 80x80 (obccięty przedni narożnik) kilkadziesiąt zł, za dwiepółki koło stówy...

sirtrojan
20th-March-2011, 01:16
Dzieki kolego za informacje.
Jednak obstawiam 4 osobne pojedyncze śruby/wieszaki na opony montowane NA ścianę - a'la obraz :)

slepy62
20th-March-2011, 10:08
Piękne obrazy i czarne ściany :bounce:
choć przy małym garażu to pewnie i lepiej
są tego typu uchwyty - z regulowaną długością, składane (do ściany) jak się nie korzysta żeby łba nie rozbić
- lub
- kawałek blaszki /4 otwory - z dospawanym kawałkiem zgiętego na końcu preta zbrojeniowego z nałożoną izolacją cieplną do rurek wodnych i już...