PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawski mini-spot 350z. Dołączamy z G35/FX ?

sirtrojan
8th-March-2011, 14:39
Panowie jakoś tak spontanicznie wyszło, że w piątek o 22 spotykają się koledzy z 350z.
Może dołączymy do nich ? Spotkamy się gdzieś na mieście i podjedziemy do nich kolumną ? infiok

Plan spotkania? nie znam ale pogaduchy, przejazd przez miasto i narobienie hałasu mi wystarczą :)

Ja będę na 100%. Ktoś chętny?

Athens
8th-March-2011, 16:09
Chętnie pojadę z tobą. Powiedz, gdzie a będę :D

sirtrojan
8th-March-2011, 16:24
Zuch chłopak.
Mała zmiana - spot w Galerii Mokotów o 21 wiec jak dla mnie jeszcze lepiej.

Athens
8th-March-2011, 16:50
Pasuje. Czyli tam spotykamy się w pt.? Tak jak oni o 21 czy trochę później? A może wcześniej?
W takim razie muszę zrobić "Pimp my ride" :D

sirtrojan
8th-March-2011, 17:21
hehe to mozemy ustawic sie np gdzies na myjni ! 0 20.15? zeby bylo troche czasu 2 autka umyc i zeby podeschły.

Athens
8th-March-2011, 17:37
Nie nie. Ja swoim już muszę tak pięknie nabłyszczonym przyjechać. I to musi być ręczna (moja) robota. Taki mam plan. Ale spotkać się mogę i popatrzę jak myjesz swojego.

sirtrojan
8th-March-2011, 17:42
mojego tez bedę trzaskał ręcznie :) na bezdotykówce !

krzychu
8th-March-2011, 21:56
Też bym podjechał, ale tak się składa, że będę w piątek w Trójmieście.
Popstrykajcie zdjęcia, chętnie zobaczę zdjęcia ze zlotu :)

Athens
10th-March-2011, 17:03
Wszyscy chętni na zlot to ja i Grzesiek? Najs.

sirtrojan
10th-March-2011, 17:06
spoko Arek damy radę :)

Athens
10th-March-2011, 17:22
Pewnie,że damy. A moja niunia już umyta i wysuszona czeka na mnie abym ją nawoskował rano. I jak znam życie to właśnie jutro będzie brzydka pogoda i jak już dojadę to będzie cały w brudzie.

sirtrojan
10th-March-2011, 17:44
znasz życie - mój brudas stoi, obfajdany przez gołębie ( uparły się na FXa? albo może to dlatego ze zaparkowałem w nocy pod drzewem :p )
jutro natomiast ok 19 będzie:

1140

połóż dziś I warstwę wosku a jutro II . Potem przed spotem możesz podjechać na myjnie i programem do płukania za 2-4 pln oczyścić auto z piachu.

Jak mamy się wcześniej spotkać to się zdzwonimy.

Athens
10th-March-2011, 18:43
Może masz gołębnik a nie FX'a? Niezła opcja dziś 1 warstwa (no i odpowiednio kilka piwek), jutro 2 warstwa i błyszczy jak psu jajka. I jeszcze środek ładnie dopieszczę.

Kończę w BC o 20. Gdzie mam podjechać? Do galerii? Daj mi jakieś 15-20 minut.

sirtrojan
10th-March-2011, 19:06
zdzwonimy sie. musze auto umyc wiec jakas miejscówka z dobrą myjką musi być.

sirtrojan
10th-March-2011, 23:50
nie wytrzymałem do jutra i umyłem auto już dziś.
Ptaki pewnie już czekają na mój przyjazd :becky:

luki
11th-March-2011, 08:16
to gdzie sie spotykacie ? jak sie wyrobie ze wszystkim to chętnie podjade ? :)

sirtrojan
11th-March-2011, 11:08
Galeria Mokotów Poziom Motyla godzina 21.
Wpadaj :)

Athens
11th-March-2011, 15:16
Luki wpadaj swoim G do nas, nie marudź. Wyrobisz się ze wszystkim.
A co do gołębi i innych fruwających stworzeń to firmowe umyłem i nie zdążyłem się nacieszyć jak na sam środek maski narobił! Grrr!

sirtrojan
11th-March-2011, 16:03
fatum infiniti ;)
mój dostał tylko rykoszetem :) szmatką zwilżoną usunę.

Athens
11th-March-2011, 16:17
fatum infiniti ;)
mój dostał tylko rykoszetem :) szmatką zwilżoną usunę.

Zawsze wożę ze sobą chusteczki odświeżające. Właśnie na takie okazje, a irytuje mnie to strasznie.
Co do fruwających - mój kocur ostatnio prawie upolował ptaszka. Spryciarz! Niestety w porę go uratowałem (ptaszka), jakoś serca nie miałem. A to był chyba ten , który ci narobił. Sorry!

sirtrojan
11th-March-2011, 17:00
mój kot boi się gołębi :)

a wracając do tematu to Luki wpadnie.

luki
11th-March-2011, 18:14
bede bede :)

Athens
11th-March-2011, 19:00
No to podbijaj do nas na Mokotów. Miło będzie się poznać.

Te z avatara zabieram ze sobą, więc kto przyjedzie to posmakuje :D Mam nadzieję,że żony nie czytają tego forum.

Athens
12th-March-2011, 10:28
Więc tak. Było miło na spocie, poznałem Lukiego - zapraszamy oczywiście na kolejne spoty tym razem nasze, tym bardziej, że naklejki klubowe musisz odebrać.
Pogawędka w galerii ciekawa, Sirek pokazał nową maszynę, fajna sprawa! Będzie błysk na karoserii!

Chcę podkreślić,że nasza ekipa była w składzie 1xFX oraz 2xG35 Coupe a ich w składzie 2x350z, jakaś terenowa wersja Nyski i... Ford RS. Jak sami widzicie gdyby nie my... :D

Black
12th-March-2011, 11:02
jakaś terenowa wersja Nyski

z nieoficjalnych informacji wynika że mógł to być Nissan X Trail (nad zakupem którego sam sie zastanawiam:))

sirtrojan
12th-March-2011, 22:22
Nie napisałem nic o spocie a wiec: jak zwykle :infi: dopisało. Przybyliśmy pierwsi! Skład ja, Athens i dołączył od nas luki którego miło mi było w końcu poznać osobiście.
Początek spotkania to porównywanie aut G/350z i mimo że to ta sama płyta podłogowa to G jest większe.
Chłopaki z 350z z tęsknotą w oczach patrzyli jednak na II rząd siedzeń w G bo w Ztce jest tylko 1. Z tyłu nie ma nawet miejsca na torebkę :/

Co mnie zdziwiło 350z ma fotele z dużo lepszego materiału ( skóry). Nie twierdzę, że są super ale na pewno lepsze od tego winylowego niewiadomoco w FXach i G. Nawet modele z '03 z rudą skórą miały lepszy wygląd niż moje kilka lat młodsze.

Pewnie nie uwierzycie ale wskroś sportowe autko jakim jest 350z ma bardzo stłumiony wydech. Blacku ze swoim modowanym miażdży Zetkowców. Mój wydech nieskromnie powiem też się dobrze prezentował w zestawieniu z Zetkami.
Jako że w PL albo są mocno dłubnięte Zetki ( turbo itp) albo w cale koledzy nie mieli nawet sportowych filtrów powietrza bo i po co. I tu mają trochę racji.

Generalnie ekipa z 350z to fajni ludzie, bez zadęcia i z otwartymi głowami. Jak będziemy robić następnego spota Infiniti możemy ich spokojnie zaprosić.

aha i tak na koniec: w 350 jak i w G. podstawowe narzędzie w bagażniku to nie dojazdówka ale szpadel do wykopywania ze śniegu :P

i fotek nie bedzie bo nie zrobiłem żadnego zdjęcia :(

komoras1234
13th-March-2011, 06:55
panowie lepiej powiedzcie kiedy nasz spocik w dużym składzie?

Black
13th-March-2011, 11:19
Jako że w PL albo są mocno dłubnięte Zetki ( turbo itp) albo w cale koledzy nie mieli nawet sportowych filtrów powietrza bo i po co. I tu mają trochę racji.

a chociażby po to żeby poprawic sobie dzwiek silnika:),a co za tym idzie i humor.Na to wygląda że wśród 'zetkowców' panuje pewien stereotyp-albo przerabiaj 350 na grubo albo wcale:)

panowie lepiej powiedzcie kiedy nasz spocik w dużym składzie?

wiosenne spoty czas zacząc,ale czy skład będzie duży?...

luki
14th-March-2011, 09:26
was również milo było poznać :) jak dla mnie to super ! postaram się być na każdym !