PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zlot 16.IV.-Warszawa



Black
13th-March-2011, 11:38
Jako że wymieklem i nie dotarłem na zlot:o (350Z-Infiniti) honor i sumienie nakazują mi zarzucic temat pierwszego w tym roku zlotu fanów Infiniti.Większość userów pochodzi z Wa-wy lub jej okolic więc stolicę obstawiam jak miejsce spotkania.

Moja propozycja odnośnie terminu to kwiecień,do końca marca zostało raptem 2 tygodnie więc istnieje możliwość że wiele osób po prostu nie wyrobi sie z terminem.

Propozycja miejsca?-tu jest pies pogrzebany bo co użytkownik to inna koncepcja:) (znając świat i ludzi skończymy na dachu GM:)),więc wrzucajcie propozycje.

Listę obecności sporządzimy po ustaleniu terminu i miejscówki!.

sirtrojan
13th-March-2011, 12:28
sezon spotowy uważam za otwarty.
Black zostawiam organizację w twoich rękach :) muszę pochylić się nad pracą przez najbliższe 2 tygodnie.

komoras1234
13th-March-2011, 20:26
jestem za ! proponuje GM;)

Athens
14th-March-2011, 15:40
Jak to ma być zlot i to taki ogólnopolski to może nie sama Warszawa a np. okolice Zegrza? Jak ma to wyglądać? Robimy 1 dzień czy może pomyślimy już nad takim weekendowym np. na Mazurach? Dla mnie to termin kwietniowy dużo lepszy z racji pracy.

Lukasz
14th-March-2011, 17:02
No to ustalajcie jakiś termin to też postaram się wpaść. Nie ukrywam że dla mnie im później tym lepiej :)

Black
15th-March-2011, 20:59
Moja propozycja to 16 lub 30 kwietnia (sobota),myslałem też o 23 ale 24 jest wielkanoc więc ludziska powyjeżdżają itp,itd.Miejsce to stara i sprawdzona GM i jej rownie stary i sprawdzony dach.


Jak to ma być zlot i to taki ogólnopolski to może nie sama Warszawa a np. okolice Zegrza? Jak ma to wyglądać? Robimy 1 dzień czy może pomyślimy już nad takim weekendowym np. na Mazurach?

Zegrze lub mazury w kwietniu to raczej nie jest dobry pomysł,z czyms takim poczekalbym do lata,i pogoda lepsza i czas urlopów przez co ludzie może znajdą chwile żeby do nas dołączyć:)

Athens
16th-March-2011, 10:33
16 kwietnia, Galeria Mokotów. Jestem jak najbardziej za.

Black
16th-March-2011, 12:53
16 kwietnia, Galeria Mokotów. Jestem jak najbardziej za.

Więc ustalmy po męsku że impreza (heh) odbędzie się 16.IV na dachu GM o powiedzmy 17.Pogadamy,bedą fotki (autorstwa naszego naczelnego fotografa Grzegorza:)),a potem narobimy hałasu na warszawskich ulicach.Będzie to też dobry moment aby porozmawiać o organizacji pierwszego ogólnopolskiego zlotu Fanów Infiniti.

Lista obecności (obowiązkowej:))

1.Black
2.Sirtrojan
3.Komoras
4.Athens
5.Lukasz? (czekamy na potwierdzenie)
6.?

luki
16th-March-2011, 16:58
ja na 80% tak ale na bank to potwierdzę na początku kwietnia bo nie jestem pewien czy będę w Warszawie, chociaż postaram się jak mogę ;-)

sirtrojan
16th-March-2011, 17:23
dopisz też Krzycha tak na zaś ;)

Black
16th-March-2011, 20:29
1.Black
2.Sirtrojan
3.Komoras
4.Athens
5.Lukasz? (czekamy na potwierdzenie)
6.Krzychu (dopisany na zaś:))

Lukasz
16th-March-2011, 20:49
Raczej nie uda mi się do do Polski zawitać wcześniej jak w maju. Jak by się coś miało zmienić to dam znać i oczywiście przyjade na spotkanie.

komoras1234
17th-March-2011, 03:18
potwierdzam!

slepy62
19th-March-2011, 22:04
jako że "nie znam dnia ani godziny", jeżeli nie będę miał "pogotowia" (Greg you know) - przybędę :)

slepy62
19th-March-2011, 22:33
Może być ciasno

slepy62
19th-March-2011, 22:34
Więc ustalmy po męsku że impreza (heh) odbędzie się 16.IV na dachu GM o powiedzmy 17.

Zdajecie sobie sprawę że to sobota - godz. 17 - parking będzie fulllllllll....
żeby stanąć obok siebie trzeba bedzie wcześniej ustawić "pachołki" :party:

sirtrojan
19th-March-2011, 22:42
damy radę. Będzie spoko, zawsze było miejsce wiec dlaczego miało by być inaczej w tym przypadku ;)

Lokis
21st-March-2011, 07:29
chętnie zawitam na spot tylko ja wjadę poziom niżej bo przez te "progi" zwalniające jak przejeżdżam to obcieram skrzynią :/ chyba że zdążę podnieść s2k o parę mm do tego czasu :]

Athens
21st-March-2011, 12:26
No to może ze względu na Lokisa (i może jeszcze kogoś z S2000), zrobimy to w miejscu dostępnym dla Hondy? Widziałem jak masz postawiony nisko samochód i powiem ci,że wygląda to rewelacyjnie! Progami się nie przejmuj.

Lokis
21st-March-2011, 14:46
nie no bez przesady nie będziecie dla mnie zmieniać miejsca spotu :P jakoś dam radę

Athens
21st-March-2011, 14:53
Rozumiem , że masz mapę dróg nieprzejezdnych ze względu na zawieszenie. Masz gwint?

Lokis
21st-March-2011, 22:24
mam ale jak wjedzie dokładka na przód to będę musiał podnieść ja trochę. mapy nie mam ale przeważnie jeżdżę możliwie najrówniejszymi trasami

sirtrojan
21st-March-2011, 22:28
... przeważnie jeżdżę możliwie najrówniejszymi trasami

hehe a gdzie to? :becky:
po w Polsce o takich nie słyszałem ;)

Lokis
22nd-March-2011, 08:09
odcinki wisłostrady, puławska w stronę piaseczna, kawałek jerozolimskich i parę innych w miarę równych :) a po Pl staram się nie latać za często bo czasami takie niespodzianki się trafiają że mało dachu głową nie przerwę :D szkoda że jeszcze nie wymyślił nikt navi do samochodów z glebą :]co do spotu to nie zróbcie wstydu i przyjedźcie w dużym składzie bo czytałem że uratowaliście ostatnio spot 350z ;) nie chce żebyśmy my was ratowali bo u nas to szybko się ekipa zbiera :P

Black
26th-March-2011, 10:36
1.Black
2.Sirtrojan
3.Komoras
4.Athens
5.Lukasz? (czekamy na potwierdzenie)
6.Krzychu (dopisany na zaś)
7.slepy62
8.Lokis

Lukaszu nie wykreślam cię z listy,a nóż widelec może coś się zmieni i wpadniesz:).

dewon7
30th-March-2011, 09:29
1.Black - G35
2.Sirtrojan - FX35
3.Komoras - G35
4.Athens - G35
5.Lukasz? (czekamy na potwierdzenie)
6.Krzychu (dopisany na zaś) FX35
7.slepy62 - FX30d
8.Lokis - Honda S2000
9. Dewon7 - ja też się piszę na pierwszy spot wiosenny :) G35

Athens
30th-March-2011, 16:11
Dewon co u ciebie? Pracuś jesteś i nawet nie masz czasu popisać na forum :P

Grzesiu dalej będziesz upierał się , że na zlotach jest więcej FX'ów? Proszę spojrzeć na listę powyżej... Ale miło.

sirtrojan
30th-March-2011, 16:37
4 x3 na korzyść G ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa :) mam w zanadrzu kilka FXów :P

dewon7
30th-March-2011, 18:17
Dewon co u ciebie? Pracuś jesteś i nawet nie masz czasu popisać na forum :P

To prawda - zarobiony jestem ostatnio i na nic nie mam czasu. Forum trochę zaniedbałem ale postaram się to nadrobić w miarę możliwości :)

Black
30th-March-2011, 20:09
ale postaram się to nadrobić w miarę możliwości

etam zawsze tak mówisz:)

jakby nie było bierz czarne Marbolo i wpadaj ;) (bez nich już nie:))

Athens
5th-April-2011, 16:30
A kto wybiera się na otwarcie sezonu z Classic Auto? Bemowo, sobota, 9.04 od 10.00 startują. Będę pewnie po 15..., ale gdyby ktoś chciał to możemy się ustawić.
Więcej info:
http://www.classicauto.pl/

sirtrojan
5th-April-2011, 17:49
ostatnio o 15 to sie juz zbierali wiec sugeruje im wczesniej tym lepiej
np 12-13

Athens
9th-April-2011, 11:11
Greg to ustawiamy się koło 12 - 13? Ktoś chętny?

sirtrojan
9th-April-2011, 17:28
odpadam - urodziny siostrzeńcy.

Athens
11th-April-2011, 16:56
Zlot już za kilka dni więc proszę o dopieszczenie bolidów. Mam propozycję zmiany miejsca. Może zamiast centrum handlowego zmienimy to na coś bardziej z klimatem? Klubokawiarnia na Powiślu? Fajny parking, miejsca sporo. Co Wy na to?

sirtrojan
11th-April-2011, 17:40
deszcz w programie?

Athens
11th-April-2011, 17:44
Moja stacja pogodowa pokazuje, że nie.

slepy62
11th-April-2011, 18:38
Zlot już za kilka dni więc proszę o dopieszczenie bolidów. Mam propozycję zmiany miejsca. Może zamiast centrum handlowego zmienimy to na coś bardziej z klimatem? Klubokawiarnia na Powiślu? Fajny parking, miejsca sporo. Co Wy na to?

Planowałem przyjechać z Monią i małym - pooglądali by autka i poszli na "handel"...
a... zapomniał bym o przejechaniu "skalarem" w końcu to taka ładna G-ribka :)

Black
11th-April-2011, 20:27
Panowie co do zmainy miejsca to za póżno,do zlotu raptem 5 dni a są osoby które nie wpadają na forum zbyt często i mogą nie wiedzieć o zmianie lokalizacji.

sirtrojan
11th-April-2011, 20:45
będzie mailing do forumowiczów - jutro albo w srode wiec można spokojnie sobie zmienić miejscówkę :)

Black
12th-April-2011, 17:46
Więc tak zlot odbędzie się w sobotę 16.IV,o godzinie 17 na dachu Galerii Mokotów.

Jeżeli pogoda będzie kiepska spotykamy się piętro niżej czyli poziom motyla.

Aktualizacja listy

1. Black - G35
2. sirtrojan - FX35
3. Komoras - G35
4. Athens - G35
5. Lukasz G35-niestety Łukasza nie będzie.
6 .Krzychu (dopisany na zaś) FX35 odpada niestety - podróż służbowa
7. slepy62 - FX30d
8. Lokis - Honda S2000
9. Dewon7 - ja też się piszę na pierwszy spot wiosenny G35
10. Paweł_Bemowo-G35

Athens
12th-April-2011, 18:47
Ha ha ha co widzą moje piękne oczy Blacku :D Panowie od FX'ów będziecie na zlocie? :D

Black
12th-April-2011, 19:08
Miazga totalna prawda?:)

slepy62
12th-April-2011, 20:28
Ha ha ha co widzą moje piękne oczy Blacku :D Panowie od FX'ów będziecie na zlocie? :D


Gdy zimą FX-y ze śniegiem wojują :smow:

G-itowcy w garażach pod kołderkami leżakują :behindsofa:

gdy wiosną FX-y na trasach kłusują :car:

błyszczący G-itowcy na spotach się lansują :cheer2:
lol

za wyjątkiem Kuby oczywiście

Dropser
12th-April-2011, 21:51
Jak sie ma jako jedyna Ex, to nawet w wierszyku nie umieszczą :(

sirtrojan
12th-April-2011, 21:54
właśnie Irek proszę tu jakimś wierszem zarzucić o EXie :)

chocia w sumie nie wiadomo czy śmigałaś autkiem przez zimę ;)

Dropser
12th-April-2011, 22:26
A czym miałam smigać? Sankami? Bardzo dobrze poradził sobie ze sniegiem, lodziem a i teraz przez błoto pomyka. Jestem mile zaskoczona Ex, nieduży gabarytowo ale zwinny jak wiewiórka.

sirtrojan
12th-April-2011, 22:33
sanki w zimę jak najbardzej :) Pytam bo G bez saperki w bagażnik to nie ma co ruszać na jakąkolwiek zaśniezoną drogę. Niskie i mocne autko uwielbia sie zagrzebać.
No cóż wiosna to juz jego pora roku i FX przy G to opasła baletnica ( choć wielkiej urody)

btw.spodobało mi się porównanie EXa do wiewiórki. :thumb:

slepy62
12th-April-2011, 22:41
długowłosa piękność (wiewióra) przede mną jechała
i choć cisnąłem do dechy
śliwkowym (?) EX-em, szybko mi odjechała
aż serce krwawiło i kwiliło...
taka chwila...
na wieczność zapada w pamięci

sirtrojan
12th-April-2011, 22:54
:focus:

Aktualizacja listy

1. Black - G35
2. sirtrojan - FX35
3. Komoras - G35
4. Athens - G35
5. Lukasz G35-niestety Łukasza nie będzie.
6 .Krzychu (dopisany na zaś) FX35 odpada niestety - podróż służbowa
7. slepy62 - FX30d
8. Lokis - Honda S2000
9. Dewon7 - ja też się piszę na pierwszy spot wiosenny G35
10. Paweł_Bemowo-G35
11. ???

ktoś jeszcze do nas dołączy?

slepy62
12th-April-2011, 23:04
do kompletu brakuje nam
-księżniczki w (śliwkowym?) EX-ie
i jakiegoś szejka w M-ce

sirtrojan
12th-April-2011, 23:21
EX musi być :)

trochę wstyd że tak mało FXów sie zgłasza. Może jutro ktoś do nas dołączy z FXem własnie :)

Jacob_USA
12th-April-2011, 23:32
Gdy zimą FX-y ze śniegiem wojują :smow:

G-itowcy w garażach pod kołderkami leżakują :behindsofa:

gdy wiosną FX-y na trasach kłusują :car:

błyszczący G-itowcy na spotach się lansują :cheer2:
lol

za wyjątkiem Kuby oczywiście

Bo moj G35 jest jak FX-EX tylko bez F-E wiec radzi sobie swietnie w sniegu :D

Dropser
13th-April-2011, 09:15
No popatrz, slepy, wszystko się zgadza, tylko ten kolor....

sirtrojan
13th-April-2011, 13:36
1. Black - G35
2. sirtrojan - FX35
3. Komoras - G35
4. Athens - G35
5. slepy62 - FX30d
6. Lokis - Honda S2000
7. Dewon7 - ja też się piszę na pierwszy spot wiosenny G35
8. Paweł_Bemowo-G35
9. DanPlut (350z)
10. ? zapraszam do dopisywania się

slepy62
13th-April-2011, 16:34
No popatrz, slepy, wszystko się zgadza, tylko ten kolor....


zdarzenie wg. protokołu lol miało miejsce jakieś 3 tyg temu na kobiałce....

zresztą tego dnia spotkałem dwie piękne brunetki(?) w 2-ch śliwkowych(?) Ex-ach na jednym km trasy

choć może sie mylę....co do koloru (ksywka Slepy nie bez przyczyny)
tylko nie wiem czy włosów - czy E-xa :becky:
w końcu faceci to analfabeci kolorystyczni :)

sirtrojan
13th-April-2011, 17:56
1. Black - G35
2. sirtrojan - FX35
3. Komoras - G35
4. Athens - G35
5. slepy62 - FX30d
6. Lokis - Honda S2000
7. Dewon7 - ja też się piszę na pierwszy spot wiosenny G35
8. Paweł_Bemowo-G35
9. DanPlut (350z)
10. Nika - FX

slepy62
13th-April-2011, 21:12
no... nie jest tak żle 3:5
i do tego księżna Nika :) co pięknie ospojlerowanym FX-em pomyka

Athens
14th-April-2011, 16:43
Irek coupe , roadster ... policz no dokładnie :D Nie zamykaj się tylko do Infi, po rodzinie Nissan po przyjacielsku Honda... :D

panpierog
14th-April-2011, 18:33
Dziękuje za zaproszenie, niestety bardzo żałuję ale nie dość, że jestem z Wrocławia to jeszcze na ten weekend muszę być w Krakowie, więc totalnie nie mam możliwości podjechania, ale z chęcią zerknę na foty reprezentacji FX :)
Życzę dobrej zabawy... :)

slepy62
14th-April-2011, 19:26
Irek coupe , roadster ... policz no dokładnie :D Nie zamykaj się tylko do Infi, po rodzinie Nissan po przyjacielsku Honda... :D

A kto mówi że się zamykam,
brunetki, blondynki ja wszystkie Was...
ale H-olownicy i Z-łomki to nie G-itowcy więc 1EX + 3FX : 4Gc + 1Gs + 1 + 1
lol

a tak na koniec to frekwencja cieszy i nie ważne czy to I czy H czy N...
tyle że jak nas tyle będzie to... może jakiś "wolniejszy" parking :)

zapomnieliśmy o jednym:
TO OSTATNIA SOBOTA PRZED ŚWIĘTAMI - W MARKETACH BĘDZIE TOTALNY KOCIOŁ O TEJ GODZINIE

sirtrojan
14th-April-2011, 21:59
nie wymiekaj.
zawsze jest jakas sobota przed czymś.
NIe wydaje mi się zeby wszyscy atakowali akurat GM - szybciej jakies markety.
A kto bedzie pierwszy stara sie stanąć na tyle krzywo żeby zrobić miejsce dla innych - dwa samochody zajmują miejsca dla trzech itd.
damy radę.

W mailu informujacym jest moj nr telefonu. Jak bedziecie mieli problem z dotarciem/znalezieniem nas dzwońcie.

sirtrojan
15th-April-2011, 14:03
Zobaczcie jaką piękną pogodę mamy - jutro ma być identyczna.
Zapraszam na spotkanie wszystkich niezdecydowanych!

DanPlut
17th-April-2011, 11:00
Przepraszam za moją nie obecność. Furę wysprzątałem, umyłem i... musiałem do roboty jechać. Skończyłem późno i po spotkaniu. Napiszcie chociaż jak było.

sirtrojan
17th-April-2011, 20:09
Od początku.
Dla mnie spot zaczął się o godzinie 10 kiedy udałem sie do garażu zacząć przygotowania. O 11.30 dołączył od mnie kolega Athens, który po tym jak pomógł mi w spłukiwaniu mojego autka, zajął się woskowaniem swojej coupety.

Tu na zdjęciu jeszcze w kolorze białym natomiast im później tym nasze twarze zmieniały się w bardziej czerwone :becky: słońce piekło niemiłosiernie.

1264

O 16 dołączył do nas Devon (G35 coupe) i udaliśmy się do GM ( odrobinę wcześniej żeby coś zjeść bo byliśmy piekielnie głodni).
Od 17 zaczęły pojawiać się kolejne samochody G35 coupe, sedany, FXy w dieslu, FXy w benzynie oraz koledzy z klubu Hondy S2000 oraz kolega który miał wskoczyć w coupe a wylądował w Mercu :)
Na końcu pojawił się również jeden ze sprzedawców z Salonu :infi: i zaprezentował piękny model M.
Na mnie największe wrażenie jednak zrobiły piękne 20" fele :thumb:

1265


A potem jak zwykle - oglądaliśmy swoje autka, pytaliśmy i odpowiadaliśmy na pytania.

Każdy miał możliwość wsiąść, popatrzeć, po dotykać a syn Irka zrobił nawet małą rundę z wujkiem Athensem.

Pierwszy raz na naszym lokalnym spotkaniu pokazało się kilka osób: Nika pięknym białym ospoilerowanym FX35s, niestety uciekła zanim zrobiłem fotkę :(

Elpodzar z synkiem ( Merc CL 500) - piękne auto


1266
1267


Paweł_Bemowo (G35 coupe swojej ... babci :becky:) -
Paweł kupę pracy przed tobą ale trzymamy kciuki!

1268


Ze "starej" lokalnej ekipy nie zawiedli i pojawili się :

Ślepy wraz z małżonką i synem ( małżonka oddała się szałowi przedświątecznych zakupów :)

Jego FX30d pierwszy po lewej.

1269


Athens (alias Czerwona Twarz :flame:) i jego wypieszczony i wygłaskany G35 coupe /GT-R/ Skyline

12701272

Devon - G35 coupe

1273

Black V6 (moderator) G35 sedan

1279

Komoras i jego G37s
Nie daj sobie wmówić że tarcze masz do wymiany ;)

1274

No i ja sirtrojan ( alias spalona twarz/spalona szyja) i mój wypucowany aczkolwiek wymagając jeszcze pracy FX35

Pierwszy raz publicznie i na żywo miałem okazje zaprezentować moje nowe fele i szerokie gumy. Generalnie się podobały :thumb:

1275



Koledzy z Hondy
Przepraszam że nie pamiętam Imion ale wiecie jak to jest ;)

Kilka fotek waszych aut:


1276

1277

1278


Ok 20.30 rozjechaliśmy się do domów. Tak już na "rozchodne" pojechaliśmy z kolegami Devonem i Athensem porobić trochę hałasu w tunelu na Wisłostradzie. Jednak (wg mnie) wzmożony ruch spowodował, że nie było z tego tyle radości jak powinno. Fakt, że byłem już zmęczony całodzienną krzątaniną przy aucie, poparzony słońcem i przyduszony pyłkami więc i moja skłonność do zabawy była coraz mniejsza :/



Kilka słów podsumowania i wnioski
Ponieważ samo spotykanie się i gadanie przestaje nam już wystarczać a street racing dla mnie nie wchodzi w rachubę , kolejny spot połączymy z wycieczką na tor kartingowy lub odwiedzimy lotnisko na Bemowie ( to jeszcze doprecyzujemy) Będzie na pewno dobra zabawa :thumb:
Aha i jest sugestia żeby zmienić miejsce spotkania na parking pod mostem Poniatowskiego obok którego jest klubokawiarnia z krzesełkami i widokiem na autka.


Dziękuję wszystkim za liczne w sumie przybycie i mam nadzieję, że do następnego razu w liczniejszym gronie.

Black
17th-April-2011, 20:50
Co do miejscowki to fakt stanie przez 3 godziny jest bez sensu,ale jako otwarcie sezonu mogło być.

Największe wrażenie akustyczne zrobił na nas Mercedes kolegi (nicku nie pamiętam) uzbrojony w świetny wydech znakomicie oddający brzmienie 5 litrowej V ósemki.

Miło bylo poznac Pawła_Bemowo,fajnie że wpadleś,mamy nadzieję że rozwikłasz problem który trapi twoje G.

Pogadaliśmy,ponarzekaliśmy na ceny paliwa,a co niektórzy doszli do wniosku że abym mogł usiąść za kierownicą Hondy S2000 musialbym wyciąć dziure w dachu:).

Co do wynajmu lotniska,fajna sprawa,mogłoby być nawet i okęcie,a co tam:)

btw

Grzegorzowe fele na żywca prezentują sie wprost świetnie,w połączeniu z tak szerokimi gumami robią z FX-a prawdziwego agresora.

Jacob_USA
17th-April-2011, 21:22
Fajne zdjecia spot widze jak najbardziej udany, jednak mam pytanie czy nie przydalo by sie Sirkowi obnizenie troche jego Fx`a ??

sirtrojan
17th-April-2011, 21:37
nie :) przed firmą mam 30 cm krawężnik - jak go zmienią to obniżę :) poza tym mogą mi gumy obcierać o nadkole i nawet ich zawinięcie nie pomoże bo za bardzo wystają :)

komoras1234
18th-April-2011, 10:19
Grzegorz nie zapominaj że mój to nie G35 a G37 ;)

dewon7
18th-April-2011, 10:21
nie :) przed firmą mam 30 cm krawężnik - jak go zmienią to obniżę :) poza tym mogą mi gumy obcierać o nadkole i nawet ich zawinięcie nie pomoże bo za bardzo wystają :)

Grzesiu - Ty lepiej tarcze zmień na większe haha :)

btw
prezesie - pięknie to wszystko opisałeś i udokumentowałeś fotkami:) Spot udany - frekwencja i pogoda dopisały. Miło było zobaczyć stare twarze i poznać nowe :)
Niestety jak to zawsze bywa czas mijał bardzo szybko i zanim się obejrzeliśmy trzeba było już zbierać zabawki i wracać do domu. Oby do następnego Panie i Panowie:)!

sirtrojan
18th-April-2011, 11:28
Grzegorz nie zapominaj że mój to nie G35 a G37 ;)


racja! poprawione :)

Elpodzar
18th-April-2011, 13:41
Witam.
Dzięki za zaproszenie. Spotkanie jak najbardziej udane... synkowi też się podobało... na następne też się piszę.. a w ramach doprecyzowania mam CL 500.
Pozdrawiam.

sirtrojan
18th-April-2011, 13:53
poprawione :)

Athens
18th-April-2011, 15:35
Przede wszystkim dziękuję wszystkim za miłą pogawędkę i ogólnie za posiedzenie przy autach. Pogoda rzeczywiście dopisała i spot można zaliczyć do bardzo udanych, zresztą mi akurat pogoda nie straszna bo zawsze jestem odpowiednio ubrany :D Kto wie ten wie.

Next time robimy program spotu, o który zadbam (napiszę propozycję a Szanowni Forumowicze wypowiedzą się przytakną / skorygują / zanegują), damy radę.

Miło Grzesiek, że mogłem pogrzebać przy Gii przy garażu, znowu się na to piszę jakby coś ;-) Dzięki Ziom! I za dodanie 25 KM też :D To GT-R było tylko na zlot, aż takiej siary nie robię ale wygląda fajnie.
Max miło jeździło się z Tobą, poproś tatka , żeby zabrał następnym razem Alfę... wtedy to ja liczę na przejażdżkę.

Wielkie dzięki dla Pań i Panów z klubu S2000, za skorzystanie z zaproszenia! Meg , jeśli chodzi o wiedzę to szacunek dla Ciebie. Robi to wrażenie jak też każda z Waszych eSek. Dopieszczone na maxa.

Do następnego!