Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Długość wężyków - LPG

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    fx35,2003,szary
    Postów
    54
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Długość wężyków - LPG

    Kolego Bajzel przegladałem twoje foty z myjni.Na zdjeciach silnika wtryski od gazu masz na gorze,i wezyki ida az do dołu kolektora?Strasznie duza odległosc ja mam wtryskiwacze od lpg pod kolektorem a wezyki maja 2cm.

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Im krótsze tym lepsze a już na pewno powinny być równe.

    ale na LPG to ja sie nie znam. Niech fachowcy i użytkownicy oceniają.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    I co ja biedny mam powiedzieć... heh Instslacja PRINS czyli jedna z lepszych a do tego zakładana w niemczech ... instalacja pracuje bardzo dobrze nie mam najmniejszego zastrzeżenia: praca silnika.... równośc.... przyspieszenie... moc ... przełączaniesie benzyna/gaz... brak zastrzeżeń... na 67litrach przejechałem ponad 420 km ... czego tu sie czepiać.... ALE nied;ugo idzie na szczegółowy przegląd jeżeli będzie jak najmniejsza sugestia co do poprawienia czegoś w tej instalacji zrobie to przez głupia homologacje musiałem zrezygnować ze zbiornika 70 litrów i przejść na 50 czy 55 juz nie pamietam ale jak tylko bedzie opcja to wkładam zbiornik robiony na zamówienie niski a szeroki żeby minimum było 70- 80 litra
    No i dodam jeszcze , że jest wiele firm instalacji i każda firma ma jeszcze dane modele insalacji... tak jak tutaj czytam nstalacje ludzie montuja po 3,5k zl 5k zl a moja ma wartość ponad 10k zl i jest robiona tak ,że oryginalny komputer steruje gazem tak jak benzyną i z tego co zaobserwowałem wczesniej to nawet komputer pokazuje spalanie... no ale ciężko jest tutaj gdybać skoro nie moge w tym momencie zajrzec do autka ani nigdzie podjechać ... jestem w morzu i wracam za 5 tyg... i wszystko się wyjaśni poza tym wydaje mi się, że każdy model instalacji jest inny i może te kahble sa długie ale spełniają swoją rolę bez zarzutu wszystko opisze po przeglądzie póki co jestem zaje..cie zadowolony
    pozdrawiam

    z poważaniem nieznający się na lpg Bajzel hehehe
    Ostatnio edytowane przez BAJZEL ; 1st-October-2012 o 06:17

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  4. #4
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Co do długości to nie jest tak ważna jak to żeby były równe.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Co do długości to nie jest tak ważna jak to żeby były równe.
    O proszę...
    Troszkę mnie to już wszystko zaczęlo dziwić i martwić bo kurde tutaj na warsztacie mi mówią, że masz konkret instalacje i dobre ponad 10k zainwestowane w auto a pozniej słyszę opinie , że jednak nie hallo to wszystko , normalnie zacząłem się martwić heheh wszystko będzie w pełni jasne i opisane co do instalacji za 5 tyg...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  6. #6
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Tak mi powiedzieli w STAGU w Białymstoku. Długość przewodów to korekta czasów otwarcia wtrysków. Gdy różne długości ciężko zsynchronizować.

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No ale czy biorą pod uwagę , że każda firma ma swoje rozwiązania... tak jak pisałem są instalacje za 3k zł a są 3k euro ja jak pojechałem do ELPIGAZU w koszalinie gdzie można sprawdzić w necie mają super opinie w caym zachodniopomorskim i zapytałem o przegląd to od razu zawinęli rękawy mówiąc , że to PRINS za to się nie bierzemy trzeba podzwonić i poszukac firmy, która ogarnie te sprawe no i mam namiary ale to już jak pisałem wyżej jak wróce z kontraktu... ponownie dodam , że sam sie na tym nie znam i może być tak, że masz racje... i moze ta moja instalacja mimo , że konkret firma i konkret cena jest tak naprawdę kiepska... w co nie chce mi się wierzyć hehe za krótko mam to autko aby szczegółowo o wszystkim wszystko wiedziec ... jak sam dopisek mówi- Trochę juz ogarniam ... z podkreśleniem słowa trochę....

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Podobne w?tki

  1. LPG
    By sirtrojan in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 23rd-September-2020, 19:27
  2. co użytkownicy myśla o LPG i inne offy z tematów LPG
    By Tomek g35c in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2013, 16:32
  3. Lpg do fx 35
    By dexsterek in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14th-March-2013, 13:43
  4. LPG w FX
    By mapmen in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6th-January-2012, 16:12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •