Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Dylematy zakupowe: FX45 2007

  1. #11
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    A mi się właśnie podoba taka czarna (znowu CZARNA) skóra. Ruda kojarzy mi się ze skórami noszonymi ze 20 lat temu. Ciekawe jaki gaz. ogólnie mi się podoba. Napisz gdy uda Ci się sprawdzić co do wyposażenia. A to, że sprzedaje go od paru miesięcy- a ilu jest takich napaleńców jak my żeby tak szybko sprzedać?

  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Piastow
    Jeździ
    Infiniti Fx45 2007 Black Obsidian / Espresso
    Postów
    27
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Mogę już dopowiedzieć dalszy ciąg mojej przygody z tym autkiem.

    Co do sprawy szyb ( prawych tylnych drzwi + sąsiadującej trójkątnej ) - to przy kolejnych oględzinach sprawa się wyjaśniła: okazało się że jednak mają fabryczne oznaczenia

    Tyle że szukałem ich od zewnątrz a widać je dopiero od środka auta - od zewnątrz są praktycznie niewidoczne. Jest to spowodowane tym że na wszystkich szybach po prawej stronie oznaczenia są nanoszone po wewnętrznej stronie ( na lewych po zewnętrznej ) i ponieważ te 2 szyby są dość mocno przyciemnione to z zewnątrz ich nie widać prawie wcale - dopiero jak się spojrzy od środka stają się widoczne.
    Prawe przednie drzwi mają szybę dużo mniej przyciemnioną i tam widać oznaczenie z zewnątrz jak na dłoni.

    Ucieszony sprawdziłem z innymi FXami ża mają tak samo.

    Co do książki serwisowej i braku wpisów w niej to tylko sprawdziłem z książką innego fxa że sama książka pod względem treści, oznaczeń jak i np rodzaju papieru kartek i okładki wygląda na oryginał - z brakiem wpisów dotychczasowej historii musiałem się pogodzić.

    Pogodzić się z tym nie było specjalnie trudno po tym jak auto wzięto na podnośnik w Nissanie przy Puławskiej w ramach przeglądu przedzakupowego. Werdykt: "wygląda na to że trafiła się Panu perełka". Jedyne co trzeba wymienić to pasek klinowy od klimatyzacji ( jest taki? z rysunku na str 8-19 instrukcji wynika że chyba sprężarka napędzana jest głównym paskiem klinowym ) i za niedługo klocki hamulcowe z tyłu. Wg opinii Panów mam szczęście bo większość FXów które mieli na tego typu przeglądach okazywało się mieć poważne problemy z bezwypadkowością.

    Po takim stwierdzeniu i przestudiowaniu raportu z Manheim ( dzięki koledze actchris z bezwypadkowy.net ) nie pozostało mi nic innego jak zakończyć przydługie poszukiwania i samochód kupić.

    Wkrótce zamieszczę zdjęcia w stosownym dziale forum

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    miło słyszeć ze w końcu na naszych drogach bedzie jakiś bezwypadkowy FX

    tak poważnie to gratulacje z zakupu i czekamy na focisze
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Piastow
    Jeździ
    Infiniti Fx45 2007 Black Obsidian / Espresso
    Postów
    27
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki Grześku
    Wiem że po naszych drogach jeździ sporo bezwypadkowych Fxów, tylko może mniej często ich właściciele chcą je sprzedawać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Fx45, 2007, jnrbs08wx7x4000029
    By arczi07 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10th-June-2016, 14:54
  2. Czarny FX45 z 2007 roku.
    By qmineq in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-October-2013, 00:38
  3. Fx 35 2007
    By Sebek121 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22nd-March-2012, 22:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •