Poka? wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Welcome Guys

  1. #1
    CanadianBoy
    Gość

    Domy?lnie Welcome Guys

    Siemka
    Witam wszytskich uzytkownikow. Cos o mnie mozena poczatek ...
    Mieszkam i pracuje juz na stale w Toronto.Obecnie jezdze Volvo S40 2005 2.4i aaleeeeeeeeee...
    Wlasnie te ale.
    Od juz ponad od roku strasznie dreczy mnie Infiniti G35 i Lexus IS 250.
    Moje Volvo nie jest zle choc przyspozylo mi kiedys troszke problemow glownie z elektronika.
    Dopiero co dolaczylem do Was Panowie wiec prosze o troszke wyrozumialosci ... nie mam polskich znakow za co przepraszam z gory.

    Glownie interesuje mnie Copue rocznik max 2005 na drozszy niestety nie chce wydawac pieniedzy.

    Czy ktos z Rodakow poczestuje mnie jakimis linkami o tym aucie ? Jakas mila lektura by sie przydala o tym autku. Wady zalety itd.
    Nie chce Was meczyc pytaniami typu co myslicie o tym a co o tym itp. Dlatego linki sa ok jak na razie.

    Kto wie mozesie skusze i sprzedam mojego Volviaka i zamienie na Infiniti G35 Coupe bo sylwetke ma kozacka strasznie.
    Troche lyknelem wiedzy o IF i slyszalem ze silniki maja mocne jak Merce 300tys to nic na takie auto.
    Jeszcze raz przeszkadzam za pisownie i pozdrawiam zza oceanu

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Witamy na forum kolejnego "Canadyjczyka".
    Baza wiedzy o G35 to puki co tylko g35driver.com - co byśmy nie robili to nie dogonimy tamtego fora

    Powodzenia w poszukiwaniach tej wymarzonej coupety
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    CanadianBoy
    Gość

    Domy?lnie

    Dziekuje chlopaki ...juz czytam Wasze forum od jakichs 2 h hehe

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    jakie Wasze - NASZE :P
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    przenosze bo to wątek przywitań a nie dywagacji na temat modelu

    temat ciągniemy tu : http://www.ifans.pl/showthread.php?1...e-czy-Lexus-IS
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •