Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Warsztat Overland Motors - Zawodzie /Warszawa - Nie polecam.

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Angry Warsztat Overland Motors - Zawodzie /Warszawa - Nie polecam.

    Właśnie odbyłem pogawędkę z teściem na temat tego warsztatu.
    Generalnie kolesie przycięli sobie ostro w ....członka.

    Wzięli auto. I mieli zająć się nim na drugi dzień. Niestety dobrali się do auta dopiero po 4 dniach po czym (diagnoza: padły czujniki położenia wału i wałka rozrządu.) oznajmili, że trzeba sprowadzić je ze Stanów - koszt ok 400 PLNów i czas oczekiwania 4 tygodnie!

    Teściu zadzwonił do mnie i po 5 minutach szukania znalazłem je w PL - nowe, zamienniki za 200 PLNów. Ale to normalna sprawa że warsztat zarabia na częściach ale czas to już przegięcie.

    Natomiast to że auto czekało na wymianę tydzień i zostało oddane całe ujeb..ne to już inna sprawa.
    Na karoserii gruba warstwa kurzu a w środku naświnione butami którymi śmiga się po warsztacie. Jako że auto ma jasną kremową tapicerkę wszystko widać. Ponadto boli bo ostatnio auto było na przed-sprzedażowym czyszczeniu całego wnętrza!

    Generalnie koszt robocizny wyszedł 800 PLNów - więc w sumie niemało i standard obsługi pozostawia baaaardzo wiele do życzenia.

    Konkluzja - robiłem tam kiedyś Voyagera ale więcej mnie ani mojego teścia tam nie zobaczą. I wam również nie polecam.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    A miałem do nich podskoczyć-warto wiedzieć!
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    R51
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    tez mialem do nich podjechac, ale teraz strach, tym bardziej, że podobne opinie maja na forum jeepa.
    szkoda bo mam do nich blisko.
    mozecie polecic jakis warsztat silnikowy do V6? konkretnie [VQ40DE] najlepiej w okolicy

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Wcześniej G35 coupe 2003 rok, teraz Jeep Grand Cherokee 4.7 HO, Chevrolet Tahoe 5.7.
    Postów
    51
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Z Warszawy ja moge z czystym sumieniem polecic Warsztat niedaleko Mercedesa w alejach jerozolimskich http://www.grjauto.pl/
    Sam korzystam, polecilem paru znajomym i zawsze byli zadowoleni.
    Wlasciciele sami sa pasjonatami i posiadaja doswiadczenie w V-kach i Turbo. Ja swoje VQ35DE oddawałem im bez obaw
    Najwazniejsze ze szczerze mowia co jest do zrobienia a nie wymyslaja i nie dokladaja dodatkowej roboty jak to sie czasem zdarza.

Podobne w?tki

  1. Nie polecam sprzedającego na Allegro nissan_moto
    By marysia in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19th-January-2022, 17:59
  2. nie polecam mechanik silniki v6 osiek kęty
    By sabi82 in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17th-October-2016, 23:34
  3. Nie polecam tego FX35
    By bolo2024 in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23rd-September-2014, 22:21
  4. Zdecydowanie nie polecam! Rider garage!
    By Athens in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11th-November-2012, 00:57
  5. Nie polecam q45
    By Ninpo in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-October-2011, 01:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •