Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Modyfikacje w FX - grill

  1. #11
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Jako że po pewnym czasie wymieniłem swojego grilla na nowego zrobiłem kilka fotek telefonem w trakcie prac. Umieszczam tylko 2 bo w sumie nie ma o czym się rozpisywać.

    Zaznaczyłem na czerwono miejsca w którym są zatrzaski ( druga strona grill jest symetryczna wiec zatrzaski są w identycznych miejscach).

    grill - zatrzaski.jpg


    A tu gotowe po montażu:
    Nie jest to grill sport jak początkowo myślałem ( albo już nie jest bo rozjaśniał po umyciu ) ale wg. mnie prezentuje się ze srebrnym autkiem jeszcze lepiej niż ten ciemniejszy.

    nowy grill zamontowany.jpg


    Tak czy inaczej ten grill nie zagości na moim autku zbyt długo i będzie nowy ... jaki ? niespodzianka
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #12
    FAN INFINITI Specjalista od G35 i VQ35DE! Avatar POZIOMA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    G35 COUPE 2003
    Postów
    524
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    A może byś uchylił rąbka tajemnicy , na pewno wszyscy są ciekawi co kombinujesz np.(srebrne autko i różowy grill) czy wszyscy ciekawscy zobaczą na Barbórce? no powiedz, no powiedz.....
    ,,Piotrek"G35 COUPE

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    dobra grill będzie różowy no i wieź tu zrób sobie w tajemnicy moda - wszystkim wygadasz
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Przecież to wasz ulubiony kolor i każdy o tym wie.Pamietam jak Piotrek miał różowe lusterka i takie same misiate pokrowce w G35, nawiasem mówiąc siedzą teraz w Chryslerze.A Grzegorz,no cóż jak idzie powalczy na ring to zawsze w różowych spodenkach :-)

    Koniec bzdurek. Grill zobaczę pewnie w pt., tylko nie odpatruj bo mój jest czarny.Swoją droga fajnie,ze zdjęcia wsadziles ja to przeważnie przy pracy to na zatrzaskach polegam i z reguły jeden urywam :-P
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  5. #15
    Dopiero dołączylem Avatar nama
    Do??czy?
    Sep 2020
    Mieszka w
    Sępólno Krajeńskie
    Jeździ
    FX45, 2003, czarny
    Postów
    23
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Odświeżę trochę temat. Planuję pomalować grill na czarno wraz z emblematem. Jednak najpierw muszę kupić całkiem nowy. I pytanie czy zamienniki producenta BLIC są spasowane? Czy jednak lepiej dorzucić 300zł do OEM. Oraz czy chrom zrzucaliście do gołego tworzywa czy zmatować grubym papierem pod podkład? W innych elementach chromowanych które robiłem chrom większej części schodził dużymi płatami. Jednak w atrapie myślę, że tak łatwo nie będzie..
    NAMA • Auto detailing • Zmiana koloru auta

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? nama Zobacz post
    Odświeżę trochę temat. Planuję pomalować grill na czarno wraz z emblematem. Jednak najpierw muszę kupić całkiem nowy. I pytanie czy zamienniki producenta BLIC są spasowane? Czy jednak lepiej dorzucić 300zł do OEM. Oraz czy chrom zrzucaliście do gołego tworzywa czy zmatować grubym papierem pod podkład? W innych elementach chromowanych które robiłem chrom większej części schodził dużymi płatami. Jednak w atrapie myślę, że tak łatwo nie będzie..

    Polecam plasti dip. Przed malowaniem wystarczy umyć i wysuszyć. Felgi, grill, zmatowiałe plastiki (np dokładka zderzaka tył) - produkt wielozadaniowy. Nic nie schodzi. Jak sie wyślizga po 2 latach to pryśniesz jedną warstwę i znów jak nowy.

  7. #17
    Dopiero dołączylem Avatar nama
    Do??czy?
    Sep 2020
    Mieszka w
    Sępólno Krajeńskie
    Jeździ
    FX45, 2003, czarny
    Postów
    23
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Polecam plasti dip. Przed malowaniem wystarczy umyć i wysuszyć. Felgi, grill, zmatowiałe plastiki (np dokładka zderzaka tył) - produkt wielozadaniowy. Nic nie schodzi. Jak sie wyślizga po 2 latach to pryśniesz jedną warstwę i znów jak nowy.
    Rozumiem ale jednak lakierowane będą wszystkie elementy także przy okazji grill
    NAMA • Auto detailing • Zmiana koloru auta

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Modyfikacje w FX - wydech
    By sirtrojan in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 7th-June-2022, 20:37
  2. Q50 modyfikacje hybrydy
    By adr in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26th-November-2017, 14:37
  3. Grill do poliftowego FXa
    By sirtrojan in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14th-January-2012, 05:34
  4. fajny grill
    By linkintiger in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14th-February-2011, 01:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •